آیفون ارزان قیمت ممکن است در آینده تولید شود

اپل برای بدست آوردن بازار قشر متوسط قصد دارد آیفون جدیدی تولید کند که از آیفون فعلی ارزان تر بوده و فاقد یک سری امکانات میباشد . این آیفون ارزان قیمت احتمالا دارای حافظه ی 8 گیگ خواهد بود. هم چنین ممکن است در پردازنده , صفحه نمایش و ظاهر متفاوت با آیفون فعلی باشد و با قیمتی در حدود 200 دلار به بازار عرضه شود

گزارش اپل اینسایدر از آیفون ارزان

به نقل از “نیل هاگز”، چارلی وولف نویسنده و روزنامه نگار، به سرمایه گذاران گفته که معتقد است اپل باید یک مدل جدید آیفون ارزان برای در دست گرفتن بازارهای در حال توسعه جهانی تولید کند ولی این اتفاق به این زودی ها نخواهد افتاد.

وولف همچنین معتقد است اپل می توانست با ادامه فروش و حفظ آیفون 3GS به قیمت کمتر بازار سیم کارت های اعتباری را همچنان در تسخیر خود داشته باشد. سال 2009 همزمان با عرضه ی اولین آیفون 3GS، قراردادهای رایگان دو ساله نیز بسته شد اما ماه گذشته آیفون 4 به طور کامل جایگاه آیفون 3GS را از آن خود کرد.
در بازار سیم کارت های اعتباری کشورهای در حال توسعه، قیمت گوشی های آنلاک از 150 دلار آغاز می شود. زیرا در حال حاضر رشد بازار سیم کارت های اعتباری بسیار سریع تر از سیم کارت های دائمی نظیر امریکا است.

آیفون ارزان جدید اپل

فواید آیفون ارزان برای اپل

1- بدست گرفت بازار قشر متوسط و فقیر که سرمایه کافی برای آیفون معمولی ندارند . اگر آیفون به این قشر وارد شود از محبوبیت بیشتری برخوردار میشود و موجب توسعه ی اپ استور و برنامه های آیتونز میگردد.

2- تولید آیفون ارزان قیمت به اپل کمک میکند تا بتواند با گوشی های اندرویدی که اکثرا ارزان تر از آیفون فعلی هستند رقابت کند.

حال باید ببینیم آیا در چنین شرایطی با ادامه ی روند موجود آیفون می تواند همچنان سهم بازار خود را حفظ کند یا خیر؟