آیفون جدید: 12 مهر معرفی ,29 مهر فروش

شرکت اپل امروز با تایید گزارشات چند روز اخیر ، دعوت نامه ها را برای رونمایی از یک آیفون جدید ارسال کرد !
این کنفرانس در روز سه شنبه هفته آینده در سالن Town Hall در Cupertino کالیفورنیا بر گزار می شود .زمان این کنفرانس به وقت آمریکا ، ساعت ۱۰ صبح می باشد .

همانطور که قبلا گفته شده بود ، اسم و شعار این کنفرانس ( Let’s talk iPhone ) می باشد که همراه با ۴ آیکون تقویم ، ساعت ، نقشه و تلفن iOS می باشد . یعنی اگر به عکس فرستاده شده از طرف اپل دقت کنید می‌بینید که در آن به روز کنفرانس که چهارم سه شنبه، زمان کنفرانس که ساعت ۱۰ صبح می‌باشد، مکان و همچنین اگر به آیکون سبز رنگ تلفن نگاه کنید عدد یک را در سمت راست این آیکون می‌بینید که شاید نشانگر این باشد که اپل تنها از یک آی فون پرده برداری خواهد کرد.
همچنان انتظار می رود که در این کنفرانس آیفون نسل بعد ( آیفون ۴s ) در این کنفرانس رو نمایی شوند !

معرفی آیفون جدید

همچنین ممکن است که سری آپید ها هم آپدیت شوند و اینطور که انتظار می رود در این کنفرانس iCloud و ios 5 مورد بحث قرار بگیرد .البته که بعد از فروش نسل پنجم آیفون اپل در این ۵ کشور ، در مدت کوتای آیفون جدید اپل در سایر کشورها هم عرضه خواهد شد.منبعی نزدیک به تله کام فرانسه به نقل از مدیر عامل این شرکت یعنی استیفانی ریچارد خبر از آغاز به فروش این آیفون از 15 اکتبر در فرانسه داده است.

طبق رسم اپل ، معمولا آیفونهای جدید تولیدی این کمپانی بین ۲ تا ۳ هفته از تاریخ معرفیشان برای فروش ارائه می شوند.این اتفاقی هست که برای آیفونهای ۳GS و ۴ شاهدش بودیم ، هر جنذ که این گزارش ها به طور رسمی از سوی اپل اعلام نشده اند و تنها شاهد اعلام خبر رسمی برگزاری کنفرانس اپل بوده ایم ؛ امیدواریم که فروش آیفون به تاریخی در ماه نوامبر موکول نشود !
از طرفی منبعی نزدیک به AT&T اعلام کرده که آیفون جدید در اواسط ماه نوامبر به فروش عمومی خواهد رسید و این شرکت تمام درخواست مرخصی کارمندانش را در حواشی این تاریخ رد کرده است .

آیفون 4s

بر اساس اخبار منتشر شده از یک وب سایت یونانی آیفون نسل بعد یا همان ۴S دارای دوربین ۸ مگاپیکسلی با فیلمبرداری ۱۰۸۰P ،پردازنده دو هسته‌ای ۱ گیگاهرتزی A5 و آنتن دوم در بالای خود است.سایر مشخصات از جمله اندازه صفحه نمایش دقیقا مانند آیفون ۴ است(همانند شباهتی که آیفون ۳G و ۳GS با هم داشتند) و این وب سایت یونانی منبع خبری خود را ۱۰۰ درصد مطمئن اعلام کرده است.

پیشتر نیز اعلام شده بود که آیفون جدید در ۴ اکتبر توسط تیم کوک معرفی خواهد شد.