بررسی بازی Formula Cartoon All-Stars

اگر شما عاشق بازی‎های مسابقه‎ای مبارزه‎ای هستید که به شما اجازه می‎دهد در بین مسیر‎های مختلف در حالیکه سعی می‎کنید رقیب خود را از میدان به در کنید،

سرعت بگیرد، بازی جدیدی پیش روی شما قرار گرفته است.

1.Formula-Cartoon-Racing-All-Stars-3-1024x768
بازی Formula Cartoon All-Stars یک بازی مسابقه‎ای جدید از Turner Broadcasting است که شما را پشت چرخ‎های یک ماشین دیوانه قرار بگیرد. ما بررسی کامل این بازی را برای امروز برای شما آماده کرده‎ایم.

هدف در بازی

مشابه با بازی‎های مسابقه‎ای مبارزه‎ای نظیر Mario Kart، بازیکنان باید برای رسیدن به خط پایان رقابت کنند در حالیکه به رقبای خود با قدرت‎های خاص، نظیر آدامس بادکندکی یا شبنم منجمد حمله می‎کنند.

در این بازی، بازیکنان کنترل شخصیت‎های محبوب شبکه‎ی کارتون از نمایش‎هایی نظیر Power Puff Girls, Adventure Time و بن تن بر عهده دارند.

طراحی

در این بازی سه بعدی، بازیکنان پشت چرخ‎های یک تندرو قرار می‎گیرد.

دوربین مسیری که شما در آن مسابقه می‎دهید در حین اینکه سر پیچ‎های تند می‎پیچید، سکه‎ها را جمع آوری می‎کنید و از سطوح روغنی دوری می‎کنید، دنبال می‎کند.

ماشین‎ها را می‎توان کاملا آپگرید کرد با طیف وسیعی از تغییرات در بدنه، تایر‎ها و لوله‎های اگروز. اتومبیل dune buggy خود را به شکلی تغییر دهید که چرخ‎های آن شبیه دونات و همبرگر باشد و لوله‎ی اگزوز LEGO مانندی داشته باشد. شما همچنین می‎توانید وضعیت خودرودی خود را به نحوی تغییر دهید که سرعت بیشتری داشته باشد.

گیم پلی

بازی با کلارنس (Clarence) و یک ماشین بزرگ شروع می‎شود، بازیکنان یا باید در بخش ماجراجویی و یا تورنمنت شرکت کنند. من شروع کردن با بخش ماجراجویی را پیشنهاد می‎کنم.

شکست دادن حریفان آسان است و شما می‎توانید الماس‎ها و سکه‎ها را برای آپگرید کردن ماشین خود قبل از اینکه به سگ‎های بزرگ برخورد کنید، آپگرید کنید.

در بخش ماجراجویی، بازیکنان بهترین تلاش خود را می‎کنند، برای اول، دوم یا سوم شدن ستاره‎ها را به دست می‎آورند.

شما مکان‎های جدید توسط کسب یک تعداد خاص از ستاره‎ها باز می‎کنید.

در بخش تورنمنت، بازیکنان در مسابقاتی شرکت می‎کنند که باید سعی کنند با شکست دادن بازیکنان واقعی به رتبه‎های بالا دست پیدا کنند. شما با رانندگان دارای هوش مصنوعی مبارزه می‎کنید، ولی بهترین زمان شما در میان 50 نفر برتر، اگر موفق شوید، قرار گرفتن است.

در سراسر مسیر، بازیکنان سکه‎ها و الماس‎ها را جمع آوری می‎کنند که برای سفارشی سازی و مجهز سازی ماشین‎های آن‎ها استفاده می‎شود. ماشین بزرگ خود را به

شکل یک ماشین بچه گانه (soapbox cart) با پره‎های کوسه و چرخ‎های شکلاتی تبدیل کنید.

بازیکنان همچنین می‎تواند قدرتی‎ها را کسب کنند که حملات موشکی نظیر مکعب‎های یخی یا آدامس بادکندکی با آن ترتیب دهند، که باعث آهسته کردن سرعت حریفان می‎شود. شما می‎توانید همچنین یک جعبه گوجه فرنگی در مسیر بریزید. زمانی که یک حریف به جعبه می‎خورد، گوجه فرنگی‎ها روی صفحه‎ی نمایش او می‎پاشند.

قدرتی‎های کمک کننده شامل یک آهن ربا می‎شود که تمامی سکه‎ها و جواهر مجاور را جذب می‎کند و یک ضرب کننده‎ی سکه‎ها به تعداد 2X.

هرچه بیشتر بازی می‎کنید، شکست دادن حریفان سخت تر می‎شود. مسیر‎ها و پیچ‎ها سخت تر می‎شوند. علاوه بر این حریفان نیز ماشین‎های خود را مجهز می‎کنند.

بنابراین شما نمی‎توانید زیاد برای افزایش سرعت و رسیدن به سرعت بالا صبر کنید وگرنه در بین غبار‎ دود‎های ماشین آن‎ها محو می‎شوید.

3.Formula-Cartoon-Racing-All-Stars-1-1024x768

جنبه‎ی خوب

من یکی از طرفداران برنامه‎ی تلویزیونی Adventure Time هستم. نه تنها شما می‎توانید در قالب Jake, Finn و پرنسس آدامس بادکنکی بازی کنید،

بلکه همچنین می‎توانید ماشین خود را به شکل Jake در آورید و در سرزمین Ooo به رقابت بپردازید. چنین چیزی برای بسیاری از برنامه‎های کارتونی شبکه‎ی کارتون صدق می‎کند. اگر شما یکی از طرفداران هستید، مطمئنا، یک شخصیت، ماشین و مسیری که دوست دارید را پیدا می‎کنید.

جنبه‎ی بد

گرچه این بازی پولی است، ولی گزینه‎های زیادی برای خرید‎های درون اپلیکیشنی وجود دارد. شما می‎توانید سکه‎ها و الماس کافی در طول بازی کسب کنید، ولی دیدن چنین قدرتی‎‎ها و امکاناتی در بخش فروشگاه ناامید کننده است.

ارزش و قیمت بازی

Formula Cartoon All-Stars 2.99 دلار قیمت دارد. به عنوان یک بازی مسابقه‎ای، یقینا ارزش قیمتش را دارد. ارزش وجود بازی مجدد بسیار بالا است، چون هدف در بخش تورنمنت رسیدن به سریعترین زمان است و بازیکنانی از قبل وجود دارند که به سرعت‎های فوق العاده‎ای دست پیدا کرده باشند.

نتیجه گیری

اگر شما از بازی‎های مسابقه‎ای مبارزه‎ای خوشتان می‎آید، از این بازی خوشتان می‎آید، مخصوصا اگر همچنین یکی از طرفداران شبکه‎ی کارتون باشید. با قیمتی تنها برابر با 2.99 دلار، شما در قبال پولی که داده‎اید لذت فراوانی از مسابقه می‎برید. گرچه اگر می‎خواهید همه چیز را داشته باشید نیاز به صبر برای آپگرید نیست. بخش فروشگاه درون بازی به شما اجازه می‎دهد شخصیت‎ها، ماشین‎های زیادی را باز کنید و تا جایی که پول می‎دهید آپگرید کنید. این بازی برای آیفون، آیپد و آیپاد تاچ موجود است.

آن را از اپ استور امروز دانلود کنید.

بازی‎های مشابه

بازی‎های Sonic و All-Stars Racing Transformed آدرنالین خون شما را بالا نگه می‎دارند. F1 Race Stars باعث می‎شود که مسابقات فرمول یک بامزه باشد.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ ما را از نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.