سرویس اپل موزیک در اسپیکرهای Sonos

اپل موزیک (Apple Music) در تاریخ 15 دسامبر (24 آذر) به اسپیکرهای Sonos می‎آید. شرکت اپل در توییتر اعلام کرد که سرویس اپل موزیک تاریخ 15 دسامبر در اسپیکرهای Sonos در دسترس خواهد بود. یکی از مسئولین بخش اینترنت و نرم افزار شرکت اپل گفته است قبل از پایان سال، سرویس اپل موزیک در چند دستگاه از جمله اسپیکر‎های Sonos پشتیبانی خواهد شد.

url

اسپیکرهای Sonos

پشتیبانی از اپل موزیک در اسپیکر‎های Sonos به کاربران اجازه خواهد داد که آهنگ‎های مورد علاقه‎ی خود را از ایستگاه رادیویی Beats 1 و دیگر ایستگاه‎های رادیویی تحت پوشش گوش دهند.

در حال حاضر کاربران می‎توانند با استفاده از نسخه‎ی بتا و آزمایشی، اپل موزیک را بر روی اسپیکر‎های Sonos استفاده کنند. پس از نصب نسخه‎ی بتا در گوشی آیفون خود به قسمت تنظیمات رفته و بر روی گزینه‎ی تنظیمات پیشرفته (Advanced Settings) ضربه بزنید، گزینه‎ی Beta Program را انتخاب کرده و این برنامه را به گوشی خود اضافه کنید. در حال حاضر شما می‎توانید از نسخه‎ی بتا استفاده کنید و در تاریخ 15 دسامبر هنگامی که به طور رسمی سرویس اپل موزیک در اسپیکر Sonos در دسترس است، شما مجبور به بروزرسانی این سرویس در گوشی خود خواهید بود.

idownloadblog