سه ماه صبر کنید , آیفون 5 بخرید

بعد از معرفی ای پد جدید خبرهای مربوط به iPhone 5 کمرنگ‌ تر شده‌اند و فقط گمانه‌ زنی درباره زمان معرفی آن ادامه دارد.

iPhone 4S آخرین مدل آیفون بوده که در اکتبر سال 2011 در دسترس علاقمندان و دوست داران اپل قرار گرفته است.

در حالی که تازه ترین مدل آیفون کاربران را راضی نکرده و دارای برخی مشکلات ریز است شرکت اپل از عرضه آیفون 5 در ماه ژوئن خبر داده است.

iphone 5 new 😀

در عین حال منابع خبری دیگر از تدارکات ویژه اپل برای ساخت آیفون 5 خبر داده اند. از جمله شرکت فاکس کان شریک تجاری اپل در چین استخدام 18 هزار کارگر جدید برای مونتاژ و ساخت گوشی آیفون 5 را تایید کرده است.

امروز به نقل از یک شبکه تلویزیونی ژاپنی شرکت Foxconn که وظیفه تولید درصد بالایی از محصولات اپل را دارد قصد استخدام ۲۰ هزار نیروی کار جدید را دارد که کمی غیر قابل پیش‌بینی و عجیب بوده است. یکی از مسئولین استخدام در شرکت Foxconn هدف از این برنامه را کار بر روی محصول آینده اپل یعنی iPhone 5 اعلام کرده و در جواب سوال چرا حالا، خبر جالبی را فاش کرده است: ” چون در ماه ژوئن به بازار خواهد آمد”

foxconn company

این گوشی که نسل ششم از سری گوشی های آیفون محسوب می شود دارای نمایشگری بزرگتر و پوشش خارجی متفاوت تری خواهد بود.
برخی منابع خبری این پوشش را 4 اینچی دانسته و می گویند پوشش آیفون 5 هم تفاوت های اساسی با آیفون 4 و آیفون 4 اس خواهد داشت. پیش از این ادعا شده بود که آیفون 5 از نمایشگر 4.6 اینچی برخوردار خواهد بود که ظاهرا این ادعا صحیح نیست. پشتیبانی از فناوری نسل چهارم Long-Term Evolution یا (LTE) هم در مورد گوشی آیفون پیش بینی شده است. تداوم پشتیبانی از Siri برای اجرای فرامین صوتی هم از جمله ویژگی های آیفون 5 است.