رایتل سیم کارت با قابلیت اینترنت 3G در تبریز و اراک قابل استفاده شد

سیمکارت رایتل سه نوع هستند: 1-اعتباری 2-دائمی 3-دیتا , سیمکارت دیتای رایتل برای اسفاده در دستگاه هایی است که فقط نیاز به استفاده از اینترنت سیمکارت را دارند و قابلیت تماس و اس ام اس ندارند , برای مثال سیمکارت دیتای رایتل در آیپد قابل استفاده است. و شما با رایتل میتوانید از نسل سوم اینترنت یعنی 3G در آیپد خود لذت ببرید.

اینترنت 3g رایتل

اینترتی که از طرف شرکت رایتل ارائه میشود دارای دو سرعت 128 و 512 است که شما میتوانید با توجه به بودجه و نیاز خود آن پلن را از سایت اصلی شرکت رایتل انتخاب کنید و در آیفون , آیپد و یا هر تلفن هوشمند دیگری ( آیفون 5 ) از آن استفاده کنید. سیمکارت رایتل همچنین به شما امکان استفاده از facetime اپل را میدهد, یعنی شما میتوانید تماس تصویری بگیرید و شخص مورد نظرتان را به صورت زنده تماشا کنید.

رایتل در حال حرکت

تصور کنید داخل تاکسی یا اتوبوس در حال حرکت به سمت محل کار خود هستید و در این فاصله میتوانید سایت های اخبار را با سرعت مطلوب مشاهده و مطالعه کنید و یا ایمیل خود را چک کنید و یا حتی موسیقی دانلود کنید. چیزی که تا قبل از این با سیمکارت های سابق به راحتی انجام پذیر نبوده و حالا توسط فناوری 3G امکان پذیر شده است.

سیم کارت رایتل

مناطق تحت پوشش رایتل

سیمکارت رایتل هم اکنون در شهر های تهران , اراک , تبریز , کرج , شیراز و مشهد قابل استفاده است . شرکت رایتل گفته است مراکز قم , اهواز , ارومیه , کرمانشاه و همدان نیز بزودی راه اندازی میشوند. شما میتوانید سیمکارت رایتل را از سایت اصلی شرکت رایتل (تامین تلکام) به صورت آنلاین سفارش دهید.سیمکارت پس از 2 روز کاری برای شما ارسال میگردد و بعد از حدود 1 هفته فعال میشود.

قبل از خرید رایتل

به شما پیستهاد میشود قبل از سفارش حتما نقشه ی پوشش دهی سیمکارت رایتل را مشاهده کنید , این نقشه شامل دو قسمت پوشش داخلی(داخل ساختمان) و خارجی(خارج ساختمان) است.