قاب Ringke Fusion یک قاب ساده برای محافظت از آیفون 6

هر زمان که یک قاب گوشی معرفی می‎کنیم،یکی پیدا می‎شود که سوال کندآیا این قاب به هنگام افتادن گوشی هم از آن محافظت می‎کند.دراکثر مواقع، قاب‎های ساده‎ی مینیمال واقعا از چیز بارزی، جدا از خراش در قسمت پشتی، محافظت نمی‎کنند. آن‎ها به کوچکترین شکل راه‎های حفاظت را ارائه می‎دهند.

1.Ringke-Fusion-iPhone-6-case
قاب Ringke Fusion اندکی کم بشود گفت در دسته‎ی قاب‎های مینیمالیست قرار می‎گیرد، ولی اندکی بیشتر نقش حفاظتی ارائه می‎دهد.

نه تنها دارای درپوش‎های گردگیری برای نگه داشتن پورت‎ها از کثیف شدن است، بلکه همچنین لایه‎هایی را به لبه‎ها اضافه کرده‎ است تا به هنگام افتادن نیز از آن کمی محافظت شود.

این کمپانی جار زده است که این قاب “محکم ترین قاب دنیا” است، که آشکار است مبالغه‎ای بیش نیست، ولی شما خودتان متوجه ایده‎ی مورد نظر شوید. یعنی این قاب حفاظت کننده است. این قاب از یک روکش خاص ضد خراش و غیر ایستا برای دفع گرد و خاک ساخته شده است.

دارای یک لبه‎ی اندکی باریک در جلو است که صفحه‎ی نمایش شما را از لمس سطوح مسطح حفاظت کند، در عین اینکه همچنان ظاهر باریک خود را حفظ کند. گودی که برای بخش دوربین طراحی شده است از لنز دوربین پشتی عبور می‎کند.

این قاب همچنین با دکمه‎های “لمس فعال” طراحی شده است. آن‎ها به نسبت سوییچ‎ها و دکمه‎های آیفون 6 شما بزرگتر هستند و اندکی استفاده و پیدا کردن آن‎‎ها در نتیجه آسان‎تر می‎شود. جک هدفون و پورت لایتنینگ هردو با درپوش‎های گردگیر پوشانده شده‎اند.

4 لبه دارای لایه‎های اضافی حفاظت از جذب شوک هستند تا آیفون 6 شما اندکی شانس بهتری در برابر افتادن به نسبت آنکه اصلا محافظت نشود، داشته باشد. به یاد داشته باشید که این یک قاب ساده است. از اون نوع حفاظت شدیدی که قاب‎هایی نظیر Otterbox Fré برای شما به همراه می‎آورند، خبری نیست.

قاب Ringke Fusion دارای تنوع رنگی است و قیمت آن در آمازون از 10 تا 17 دلار متغیر است. یک نوع قاب برای آیفون 6 پلاس 12 دلار قیمت دارد.

نظر شما در رابطه با این قاب دوست داشتنی چیست؟ ما را از نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.