برنامه ده دلاری تناسب اندام برای آیفون رایگان شد

برنامه های مرتبط با تناسب اندام همیشه و همه جا حضور داشته اند و اپل نیز تقریبا در این زمینه همیشه پیشتاز بوده است ، و اپل و گوگل بارها با همکاری یکدیگر برای اسمارتفون ها و اسمارت واچ های اپل برنامه های تناسب اندام را طراحی کرده اند ، این در دنیای دیجیتال به عنوان یک صنعت محسوب می شود.

146061924838383096

اگر شما صاحب یک دستگاه آی او اس هستید و مدت هاست به صورت جدی قصد دارید برای داشتن تناسب اندام یک برنامه فوق العاده و همه چیز تمام را داشته باشید به شما مژده می دهیم که  به تازگی یک برنامه ارزشمند در این رابطه رایگان شده است و می توانید به راحتی آن را دانلود کنید.

برنامه ها اغلب دچار کاهش می شوند و آپ استور تمایل دارد که پس از کاهش آن ها را به حدود 1 الی 2 دلار برسانند و خیلی کم پیش می آید که به صورت کامل آن را رایگان کنند.

Lazy Monster برنامه ای است که قبلا در آپ استور به قیمت 9.99 دلار به فروش می رسید ، و هرکس آن را دانلود کرده پس از یک مدت استفاده از آن دیده که ارزش این قیمت را داشته است ، اصلا دارای محیط خشکی برای تناسب اندام نیست بلکه یک محیط کاربری سرگرم کننده دارد ، و در همین محیط یک سری تمرینات لازم برای چاق شدن و لاغر شدن و داشتن اندام مناسب و سالم را ارائه می دهد. در این برنامه در ابتدا یک هیولای تنبل وجود دارد.

148

ایده این برنامه به گونه ای است که یک سری تمرینات اساسی را ارائه می دهد و برای هرموقعیتی برای شما تمریناتی دارد که نمی توانید بهانه بیاورید که به بهانه کار و مشغله نمی توانید به تناسب اندام خود فکر کنید و این هیولای تنبل در واقع شما هستید که باید تحت هر شرایطیچون کار ، غذا خوردن ، درس خواندن و … کارهایی برای انجام دادن داشته باشید تا بدون خستگی تناسب اندام داشته باشید.

 

337

این هیولای تنبل در حافظه دستگاه آیفون شما می ماند و فقط شما هستید که می توانید به صورت مداوم با آن خود را تنظیم کنید و برای اینکه بدهید کس دیگری از این برنامه استفاده کند باید برنامه را ریست کنید. شما می توانید تمرینات خود را در بخش مربوط به این برنامه در فیس بوک به اشتراک بگذارید و با دوستان خود رقابت مفید و سازنده ای داشته باشید.

این برنامه اینگونه نیست که شما را مجبور کند روزی ده مایل را پیاده روی کنید و به تناسب اندام برسید و شما کافی است همان وقتی را که برای برنامه هایی مثل  Candy Crush  و انگری بردز صرف می کنید صرف برنامه Lazy Monster  کنید و هیولای تنبل وجودتان را به سمت تناسب اندام پیش ببرید.

به یاد داشته باشید که رایگان بودن این برنامه همیشگی نیست و بهتر است خیلی سریع برای دانلود آن اقدام کنید.

لینک دانلود

Lazy Monster for iPhone

سازگاری: نیاز به در iOS 7.0 و   بالاتر دارد .سازگار با آی فون، اپل، و آی پاد لمسی است. این برنامه برای آیفون 5 بهینه شده است.

شما می توانید توسط این برنامه آهنگ های پرانرژی انتخاب کنید و فضای کاربری دلخواه خود را انتخاب کنید و زمانی که در روز لازم است 5 الی 7 دقیقه می باشد و مجموعه ای از تمرینات مفید و فشرده را در همین مدت زمان کم برای شما به ارمغان می آورد.