فعال سازی قابلیت چرخش صفحه نمایش در آی او اس 8

SBRotator یک توئیک جدیدی برای آی او اس 8 است که توسط یکی از برنامه نویسان به نام Elias Limneos طراحی شده است ، این برنامه ویژگی چرخش را به صفحه نمایش دستگاه های آی او اس 8 می بخشد ( هم صفحه شروع و هم صفحه قفل). اگر شما تمایل دارید که مانند آیفون6 پلاس ویژگی چرخش صفحه نمایش را در آیفون خود داشته باشید SBRotator برای  iOS 8 به این منظور طراحی شده است. ساخت اپل آیدی

پس از نصب ، SBRotator یک پنل عملکردی را در بخش مربوط به تنظیمات شما ایجاد می کند ، به وسیله این توئیک شما می توانید خیلی از سطوحی را که نیاز به چرخش دارند تنظیم کنید .

البته شاید در حال حاضر نیز از توییکی با کارکرد مشابه بر روی آی او اس 8 خود  استفاده می‌کنید. اما SBRotator for iOS 8 پا را فراتر از عناوین با کارکرد مشابه گذاشته و امکان چرخش صفحه نمایش را در لاک اسکرین نیز فراهم می‌کند.

111SBRotator-8-Preferences-1024x907

 

یکی از ویژگی فوق العاده آن این است که می توان یک استایل چرخش ترجیحی و سفارشی را انتخاب کرد. شما می توانید سبک چرخش موجود در آیپد را که مربوط به چرخش old-school می باشد انتخاب کنید ، که در پایین صفحه اصلی می باشد همچنین می توانید سبک چرخشی آیفون 6 پلاس را انتخاب کنید که در سمت راست هوم اسکرین می باشد ، در تعداد کمی از دستگاه ها مانند آیفون 5s به نظر می رسد که سبک چرخشی آیفون 6 پلاس ترجیح داده می شود.

شما در بین گزینه های مربوط به استایل چرخشی می توانید زمان چرخش و همچنین جهت چرخش را نیز انتخاب کنید ، گزینه orientation یا جهت چرخش به شما اجازه می دهد جهت خاصی را برای چرخش غیرفعال کنید ، مثلا می توانید انتخاب کنید فقط در جهت چپ ، راست یا وارونه بچرخید. نوار مربوط به زمان چرخش نیز به شما اجازه می دهد مدت زمان چرخش را انتخاب کنید که آیا می خواهید در برنامه های خاص چرخش با چه سرعتی صورت گیرد.

222iPad-Landscape-1024x576

می توانید همچنین قابلیت چرخش صفحه نمایش در Springboard را فعال / غیرفعال کنید همچنین قابلیت چرخش صفحه نمایش در لاک‌اسکرین را فعال / غیرفعال کنید. همچنین یک نکته فوق العاده این است که شما می توانید انتخاب کنید دوست دارید چرخش در فیلم ها ، برنامه ها و تصاویر و …باشد یا نه و هرکدام قابلیت تنظیم جداگانه را دارند.

 

این اپلیکشن در دستگاه های کوچک در دو جهت و در دستگاه هایی که کمی بزرگ تر هستند در هر چهار جهت قابلیت چرخش را دارد. شما در آِفون6 پلاس خود می توانید با انگشت خود جهت صفحه نمایش را مشخص کنید و خبر خوش این که این برنامه هم در آی او اس 8 این توانایی را به شما می دهد. همچنین  قابلیت چرخش را در برخی اپلیکیشن‌ها که از این قابلیت پشتیبانی نکرده و این موضوع باعث به هم ریختن رابط کاربری آن‌ها می‌شود غیرفعال کنید.

در صورتی که به استفاده از SBRotator for iOS 8 علاقه‌مند هستید می‌توانید آن را به قیمت ۲.۹۹ دلار در سورس بیگ‌ باس پیدا کنید. نصب رایگان توییک بر روی این عنوان جواب نداده و نیاز به لایسنس معتبر برای استفاده از آن است. اگر یک بار آن را در آی او اس 8 خود داشته باشید زین پس می توانید به صورت رایگان آن را به روزرسانی کنید.

idownloadblog

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.