فروشگاه اپل در آستانه پیش فروش آیپد ایر 2 و مینی آیپد 3

اپل فروشگاه آنلاین خود را برای پیش فروش محصولات آیپد ایر 2 و مینی آیپد 3 آماده کرده است.

 

ipadair2ipadmini3

اپل بعد از معرفی دو تبلت جدید خود،اعلام کرد که پیش فروش محصولات از تاریخ 17 اکتبر در دسترس خواهد بود.اگر چه این شرکت هنوز زمان دقیق شروع پیش محصولات را مشخص نکرده است.

از معرفی آیپد ایر2 و مینی آیپد 3 زمان بسیار کوتاهی می گذرد .این موضوع که آیا واسطه های خرید و دیگر خرده فروشان در این زمان کوتاه ،آمادگی ارائه سفارشات خود را دارند هنوز معلوم نیست.

ipadmini3ipadair2comparison

آیپد ایر 2 اپل شامل ارتقاهای مختلفی مانند تاچ ID ، یک تراشه A8X ، یک دوربین بهبود یافته، وای فای 802.11ac و یک صفحه نمایش ضد بازتاب نور می باشد.این دستگاه در ظرفیت های 16، 64 و128GB موجود است. قیمت گذاری آن در ایالات متحده از 499 دلار برای سطح ورودی با تنها مدل 16GBوای فای شروع شده و تا 849 دلار برای مدل Wi-Fi + ، 128GB سلولی بالا می رود.

همینطور مینی آیپد 3 که با تاچ ID و یک رنگ طلایی جدید به روز شده است در مدلهای 16، 64، 128GB موجود است. قیمت گذاری برای مینی آیپد 3 از 399 دلار برای تنها مدل 16GB، Wi-Fi شروع می شود.و تا 729 دلار برای مدل سلولی 128GB، Wi-Fi + متغیر است.

مینی آیپد 3 دارای همان امکانات و قطعات داخلی مینی آیپد که دارای صفحه نمایش رتینا است ،می باشد.تنها تغییرات این دستگاه با نسخه قبلی آن یعنی مینی آیپد 2، تاچ ID و حق انتخاب رنگ طلایی جدید می باشد.

اپل هنوز اعلام نکرده که آیپد ایر 2 و مینی آیپد 3 از چه زمانی در فروشگاه ها عرضه خواهد شد .همینطور از زمان شروع عرضه دو تبلت جدید خود به مشتریان چیزی نگفته است .  زمان احتمالی برای عرضه محصولات جدید اواخر هفته آینده پیش بینی شده است .

شایع شده است که منابع اولیه آیپد ایر 2 محدود می باشد .بنابراین خریداران باید این نکته را مورد توجه قرار داده و در اولین فرصت ممکن خریدهای خود را انجام دهند.

macrumors