دیزنی برنامه رایگان Movies Anywhere برای iOS منتشر کرد

دیزنی اپلیکیشنی جالب برای آی او اس رونمایی کرد، Movies AnyWhere، می‌تواند به شما دسترسی به صد‌ها فیلم و محتوای انحصاری تولید شده این استادیو انیمیشن سازی را بدهد. ویژگی جالب این است که از طریق اپلیکیشن آیفون و آیپد این برنامه می‌توان به حساب‌کاربری در آیتونز متصل شد و پس از آن به تمام محتوای فیلم و برنامه‌های خریداری شده از دیزنی به صورت یکجا دسترسی داشت، بدون نیاز به اپلیکیشن Video یا دیدن فروشگاه آیتونز…

Disney-Movies-Anywhere-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-001

بعد از ورود،اپلیکیشن از شما می‌خواهد تا حساب جدیدی در دیزنی بسازید، سپس از شما درخواست می‌شود به حساب آیتونز متصل شوید تا همه محتوا سینک شود. از این بخش شما به فروشگاه آیتونز وارد می‌شوید و نیاز است به وسیله وارد کردن رمز آیتونز موافقت خود را با ‘Connect Accounts’ اعلام کنید.

اتصال به آیتونز باعث می‌شود برنامه Movies Anywhere اجازه داشته باشد از طریق خود برنامه همه محتوای خریداری شده از دیزنی، پیکسار و مارول را استریم کند.

حتی می‌توان از طریق اپلیکیشن دیزنی محتوای دیجیتالی را که علاقه دارید، بخرید و بلافاصله بعد از خرید می‌توانید به حساب فروشگاه آیتونز خود وارد شوید و از بخش Purchased فیلم خریداری شده را دانلود و سپس تماشا کنید.

Disney-Movies-Anywhere-1.0-for-iOS-iPad-screenshot-001

Disney-Movies-Anywhere-1.0-for-iOS-iPad-screenshot-002

Disney-Movies-Anywhere-1.0-for-iOS-iPad-screenshot-003

بعد از ثبت نام کردم و وصل شدن به حساب آیتونز بخشی با نام ‘The Incredibles’ به رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. و می‌توانید برای تست این اپلیکیشن از این بخش استفاده کنید. فیلم‌هایی که در سال 2004 منتشر شده‌اند با قیمت 19.99 در فروشگاه آیتونز به فروش می‌رسند.

فروشگاه دیزنی صد‌ها فیلم مختلف را در برگرفته و به زودی فیلم‌های جدیدی نیز به این فروشگاه بزرگ اضافه خواهد شد. و حتی به عنوان یک پاداش، همراه با خریداری کپی دیجیتالی دیزنی، دیسک فیزیکی این محصول را نیز دریافت کنید.

دیزنی همچنین به کسانی که فیلم‌ها را دانلود می‌کنند اجازه تماشای آن محتوا را در حالت آفلاین می‌دهد و حتی ممکن است یک فیلم دیزنی نیز در دوره‌های مختلف برنده شوید. پس این شانس را از دست ندهید و این اپلیکیشن رایگان را دانلود کنید.

برای بدست‌ آوردن جزییات بیشتر می‌توانید وبسایت Disney Movies Anywhere را ببینید.

Disney Movies Anywhere را به رایگان از اپ استور دریافت کنید.

برای اجرای این اپلیکیشن آی او اس 7.1 به بعد لازم است.

idownloadblog