استفاده از HealthKit اپل در 14 بیمارستان آمریکا

به گزارش رویترز، چهارده بیمارستان بزرگ آمریکا به صورت آزمایشی استفاده از کیت های بهداشتی HealthKit،  اپل را آغاز کرده اند و هدف از این کار را سهولت ردیابی بهداشت و معیارهای سلامتی در میان مردم می دانند.
طبق گزارش های جدید خبرگزاری ها هشت بیمارستان ایالات متحده به دنبال رقابت برای بهترین بیمارستان ایالات متحده بودن هستند و واکنش مثبتی نسبت به برنامه های ردیابی معیار های سلامتی شرکت اپل و گوگل داده اند.

گیفت کارت

مرکز پزشکی Ochsner در نیواورلئان شروع به کار با کیت های اپل کرده است و یک برنامه آزمایشی برای بیماران در معرض خطر را طراحی نموده است . این بیمارستان در حال تست کردن صدها نفر از افراد با فشار خون نا متعادل هستند . دستگاه های اندازه گیری فشار خون و سایر پارامتر های سلامتی در گوشی ها و تبلت ها نصب شده و اطلاعات آن برای پزشکان به صورت مداوم ارسال می شود.

HealthKit1

دکتر ریچارد میلانی رئیس این بیمارستان گفته است که :

اگر بتوانیم داده های سلامتی افراد مانند وزن روزانه را به صورت مداوم در دسترس داشته باشیم دیگر آن ها نیازی به بستری کردن نخواهند داشت.

اپل اعلام کرده است  که بیش از 600 توسعه دهنده در حال ادغام HealthKit با برنامه های سلامت و تناسب اندام  خود می باشند . این شرکت همچنین  Rana و  John Halamaka را به عنوان دو مشاور رسمی در حفظ حریم خصوصی داده های سلامت و بهداشت معرفی کرده است که فقط بر روی این قضیه تمرکز داشته باشند.

 

در ماه سپتامبر گذشته، گزارش شد که دانشگاه دوک و بیمارستان دانشگاه استنفورد به صورت آزمایشی از HealthKit استفاده کرده اند تا در مورد راحتی کار با این ابزار در میان پزشک بررسی کنند.

مهم ترین کاربرد این کیت ها این است که پزشکان این بیمارستان ها از اپلیکیشن مذکور برای تحت نظر گرفتن بیماران دیابتی بیشترین استفاده را می کنند  و می توانند  با استفاده از آن فشار خون، وزن، و ضربان قلب بیمار را کنترل کنند.
HealthKit های اپل در کنار برنامه های بهداشتی جدید در آی او اس 8  یک ابتکار جد ید در ردیابی سلامتی افراد جامعه محسوب می شوند . این کیت ها دارای سنسورهای مختلفی در گوشی های آیفون می باشند و تصویر جامعی از سلامتی افراد را ارائه می دهند. HealthKit در طول روز  فعالیت‌های جسمی فرد را بررسی کرده و در صورت تشخیص وضعیت غیرعادی آن را فوراً هشدار می‌دهد.

 

macrumors