یادآوری اپل به توسعه دهندگان برای معماری 64 بیتی

اپل بار دیگر برای توسعه دهندگان، قوانین برنامه‌های 64 بیتی در آینده را یادآوری کرد.

اپل در روز سه‌شنبه ایمیلی به توسعه دهندگان ثبت نام کرده برای برنامه‌های iOS ارسال کرده است تا به آن‌ها یادآوری کند که تمام برنامه‌های iOS در آینده باید از آخرین سری چیپست‌های A-series و معماری 64 بیتی پشتیبانی کنند. اپل قبلا نیز چنین ایمیلی ارسال کرده بود اما این یادآوری برای افزایش تاثیر بر توسعه دهندگان خواهد بود.

64 بیتی

ایمیل اپل به توسعه دهندگان برای معماری 64 بیتی

متن ایمیل اپل: “به عنوان یادآوری، از 1 فوریه 2015 برنامه‌های جدید iOS که به App Store ارسال می‌شوند باید از معماری 64 بیتی پشتیبانی کنند و برای سیستم iOS 8 SDK ساخته شده باشند.” برنامه‌های ارسال شده بدون پشتیبانی از معماری 64 بیتی بعد از ماه نخست سال، دیگر در App Store تایید نمی‌شوند و توسعه دهندگان مجبور به ایجاد این تغییرات برای پشتیبانی از آخرین پردازنده‌ی A7 اپل با ویژگی‌های معماری 64 بیتی هستند.

برای نسخه‌های بروزرسانی شده‌ی برنامه‌های قبلی، توسعه هندگان نیاز است تا پشتیبانی از معماری 64 بیتی را در هر نسخه‌ی بروزرسانی شده در آینده که از 1 جون آغاز می‌شود انجام دهند. اگر معماری 64 بیتی پشتیبانی نشود بروزرسانی قابل قبول نخواهد بود. برنامه‌های موجود در App Store که از قبل توسط اپل تایید شده‌اند به دلیل اینکه از معماری 64 بیتی پشتیبانی نمی‌کنند، حذف نخواهند شد.

اپل پشتیبانی از معماری 64 بیتی را در سال 2013 با iPhone 5s آغاز کرد و البته در iPad و iPhone 6 و iPhone 6 Plus این راه را ادامه داده است. iPhone 5c تنها دستگاهی از اپل است که اکنون از معماری 64 بیتی که عملکرد بهتری برای برنامه‌ها دارد پشتیبانی نمی‌کند.

idownloadblog