تغییرات اپل واچ 2 ، هم‌اندازه‌ی اپل واچ 1

به احتمال زیاد، اپل به زودی از نسل دوم اپل واچ (ساعت هوشمند) خود رونمایی می‌کند. گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که این نسخه، هم‌اندازه با نسل پیشین خود است.

میگ‌چی‌کو از تحلیلگران محصولات اپل می‌گوید: نسخه‌ی بعدی ساعت هوشمند اپل، ضخامتی برابر با اپل واچ فعلی خواهد داشت. نسخه‌ی اول ساعت هوشمند اپل در آوریل ۲۰۱۵ رونمایی شده بود که بیش از یک سال از آن زمان می‌گذرد. با وجود اینکه اپل با عرضه‌ی این ساعت هوشمند، سهم بزرگی از بازار محصولات پوشیدنی را به خود اختصاص داد، اما این محصول نتوانست همانند سایر محصولات اپل، مورد توجه قرار بگیرد.

gettyimages-465689034

افزون بر این، اپل تاکنون آمار‌ فروش ساعت‌های هوشمند خود را منتشر نکرده است و این موضوع می‌تواند نشان از فروش پایین ساعت هوشمند اپل داشته باشد.

قابل ذکر است که مینگ‌چی‌کو در موسسه‌ی KGI Securities فعالیت می‌کند و با منابع مطمئنی از شرکت‌های تأمین‌کننده‌ی قطعات اپل در ارتباط بوده و اطلاعات دقیقی در اختیار دارد.

اپل، دو نسخه‌ی متفاوت از اپل واچ 2 را رونمایی خواهد کرد، یکی دارای ارتقای کمی نسبت به نسخه‌ی اول و دیگری که تغییرات بیشتری دارد برای نخستین بار به فشارسنج و سیستم موقعیت‌یاب GPS مجهز می‌شود. البته اپل واچ 2 شباهت زیادی به نسخه‌ی قبل داشته و همان ضخامت ۱۰ میلی‌متری را دارا خواهد بود.

برخلاف رویه‌ی فعلی اپل در باریک‌کردن محصولات، اما در اپل واچ تغییری در ضخامت مشاهده نخواهیم کرد. در مقابل به نظر می‌رسد که شاهد بهبودهایی در عملکرد باتری هستیم. همانطور که می‌دانید برای افزایش عمر باتری این دستگاه، نیاز به محدود شدن عملکرد برنامه‌ها است و در کنار آن نیز ظرفیت باتری به گونه‌ای است که شارژ کردن آن را برای یک بار در روز واجب می‌کند. به همین دلیل افزایش عملکرد باتری می‌تواند پیشرفت بزرگی در این دستگاه محسوب شود که با انجام شدن آن، عدم کاهش ضخامت قابل چشم‌پوشی می‌باشد.

لطفاً نظرات خود را با ما در میان بگذارید.