تیم کوک : ساعت اپل احتمالا نیاز به شارژ روزانه خواهد داشت

مدیر عامل شرکت اپل ، تیم کوک ،در مصاحبه ای که اخیرا داشته ، بیان کرد : پیش بینی می کند کاربران آینده ساعت اپل باید هر روز ساعت خود را شارژ کنند. وی اشاره کرد که علت اصلی انجام این کار به دلیل این واقعیت است که کاربران ساعت اپل ، خیلی از ان استفاده خواهند کرد . با این حال تیم کوک در مورد ویژگی های سخت افزاری ساعت جدید اپل تقریبا سکوت اختیار کرده است .

اما بار دیگر تاکید کرد که ساعت اپل حدود یک روز( با شارژکامل ) دوام خواهد آورد .حرف کوک از طرف مصاحبه کننده نقل قول گرفته شد “شما می خواهید نتیجه بگیرید که باید هر روز آن را شارژ کرد” .و او در پاسخ به وی ادامه داد که : در واقع هیچ منظور خاصی از بیان آن جمله نداشته است در حالیکه به نظر می رسد با جملات قبلی نیز حرف خود را زده است. شاید اپل هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک فرمول جادویی است . زمانی که بتواند تضمین کند که ساعت اپل قادر خواهد بود با یک بار شارژ ، مدت زمان زیادی را کار کند .همان طور که تمایل دارد تا عمر باتری دستگاه های خود را از طریق اطلاعیه و بصورت علنی به همه اعلام کند .

هنگام پرده برداری از ساعت اپل در ماه سپتامبر،چیزی درباره آن گفته نشد . همینطور هیچ حرفی در باره زمان عرضه و قیمت آن زده نشد.

نظر شما درباره ساعت جدید اپل که به زودی ارائه خواهد شد ،چیست؟ اینکه کاربران از آن استفاده بسیاری خواهند کرد به این معنی است که واقعا دیگر هیچ نیازی به آیفون نخواهد بود؟

به احتمال زیاد اینطور نخواهد بود. این حرف بیشتر به معنی استفاده زیاد از یک دستگاه به جای دستگاه دیگر است . آیا این ساعت مزیت های بیشتری علاوه بر جدید بودن دستگاه ، به همراه خواهد داشت؟

همه اینها سوالهایی است که تا عرضه نهایی آن پاسخی در بر نخواهند داشت. بنابراین تا عرضه ساعت اپل منتظر می مانیم.

ubergizmo