گذاشتن قرار ملاقات قبلی برای تست ساعت اپل از تاریخ 10 آوریل

گزارشگران سایت 9to5Mac از چندین نفر از کارمندان اپل شنیده است که شروع قرار ملاقات‎های امتحان ساعت اپل از 10 آوریل آغاز می‎شود، یعنی همان روزی که پیش خرید این ساعت شروع می‎شود. شما از طریق وب سایت اپل یا برنامه رایگان خرید برای آیفون، آیپاد تاچ و آیپد این شرکت می‎توانید برای تست این ساعت قرار ملاقات بگذارید.

2

گرچه تست ساعت اپل در فروشگاه‎های اپل از تاریخ 10 آوریل نیاز به وقت و قرار قبلی ندارد، ولی با این کار شما مطمئن خواهید شد که تست 15 دقیقه ای این ساعت را در یکی از فروشگاه‎های اپل حتما خواهید داشت.

طی ابلاغیه رسمی شرکت اپل که به کارکنان فروشگاه‎های این شرکت فرستاده شده است” طبق این قرار‎های تست ساعت به هر مشتری به صورت یکسان فرصت امتحان ساعت اپل با بر دست کردن این ساعت داده می‎شود، این قرار‎ها که از تاریخ 10 آوریل شروع می‎شود را از طریق آنلاین یا از طریق اپلیکیشن اپل استور ثبت کرد، گذاشتن قرار قبلی توصیه می‎شود ولی ضروری نیست.”

1

مجددا باز هم باید تاکید کرد، افرادی که برای تست این ساعت به فروشگاه‎های اپل از تاریخ 10 آوریل با بعد از آن مراجعه می‎کنند قادر به تست این دستگاه حتما خواهند بود، امکان تست این ساعت در ایستگاه‎هایی که به همین منظور تهیه شده است و از قبل رزرو آن‎ها صورت نگرفته است، وجود خواهد داشت.

آیا شما جزو افرادی خواهید بود که برای تست و به دست کردن این ساعت قرار ملاقات می‎گذارید؟