بازی Mini Ninjas را رایگان از اپ استور دانلود کنید

اپل بازی Mini Ninjas یا نینجاهای کوچک از Square Enix را به عنوان برنامه‎ی هفته برای این هفته انتخاب کرده است. این بدان معناست که تا پنجشنبه‎ی بعدی، شما می توانید این بازی را هم برای آیفون و هم برای آیپد به طور رایگان دریافت کنید. گفتی است که قیمت آن در خالت معمولی، 1 دلار می باشد.

نینجاهای کوچک

برای افرادی که با بازی Mini Ninjas آشنا نیستند، این بازی، یک دونده‎ی بدون خط پایان بر اساس یک بازی کنسولی به همین نام است. در آن شما به عنوان Hiro بازی می کنید، پرش می کنید، و راه خود را با مراحل مختلف باز می کنید تا محصول به سرقت رفته را بازگردانید.

توضیحات اپ استور در مورد بازی Mini Ninjas

به Hiro و دوستانی که Mini Ninja را بازی می کنند بپیوندید، بپرید، راه خود را از طریق مراحل شگفت انگیز، برای بازگردانی محصول به سرقت رفته از اژدها باز کنید. با ارتش جادویی Evil Samurai Warlord بجنگید و Flying Samurai Monks را دنبال کنید.

دوستان خود در فیس بوک را دعوت کرده و آن ها را به چالش بکشید.

نینجاهای کوچک

 

برخی از ویژگی های بازی Mini Ninjas

  • قدرت های جادویی را بسازید و جمع آوری کنید – انرژی و قدرت Kuji خود را با آزاد کردن حیوانات به دام افتاده، از بین بردن موانع و اسیر کردن رزمندگان سامورایی، گرفته و سپس جادوی Kuji Magic را با قدرت خاص بسازید.
  • دوستان نینجای خود را آزاد کنید – قفس ها را برای نجات دوستان Ninja خود بشکنید و سپس از مهارت ها و سلاح های منحصر به فرد هر یک برای مبارزه با سامورایی ها استفاده کنید.
  • به عنوان یکی از 4 قهرمان نینجا بازی کنید – Hiro یا Futo یا Suzume یا Kunoichi
  • شخصیت نینجای خود را سفارشی کنید – به Dojo رفته و شخصیت نینجای کوچک خود را سفارشی کنید با لباس های نامرئی و جدید با حال و اسلحه ها
  • حیوانات را آزاد کنید – حیواناتی که تسخیر شده اند را آزاد کنید و از توانایی خاص آن ها استفاده کنید. پاندا، روباه و مرغ ماهی خوار، همه‎ی آن ها، راه های جدیدی برای حمله به سامورایی ها ایجاد می کنند.

 

بازی Mini Ninjas مورد بررسی قرار گرفته و توانسته است در اپل استور امتیاز 4+ را از طریق 1000 رای به دست آورد. من فکر می کنم این بازی سرگرم کننده است و می تواند من را برای مدتی کوتاه سرگرم کند.

به هر حال اگر می خواهید بازی Mini Ninjas را دریافت کنید می توانید آن را از طریق اپل استور به طور رایگان دانلود کنید. همچنین توجه کنید که اپل استور Tetris را نیز به صورت رایگان ارائه می دهد و Sky Gamblers: Storm Raiders بازی ماه IGN می باشد.