ارائه ژاکت سرسخت Ballistic برای iPhone 6

احتمالا بیشتری خسارتی که ممکن است در افتادن از دست شما برای iPhone به وجود بیاید، ضربه سخت به گوشه دستگاه است. برخورد گوشه ممکن است به یک خراش کوچک یا نابود شدن کامل صفحه نمایش و صدمات دیگر منجر شود. Ballistic Tough Jacket گوشه‎های تقویت شده‎ای دارد که از خسارات جدی در اثر برخورد گوشه جلوگیری می‎نماید.Ballistic-Tough-Jacket-523x1024

 

این کاور از برای افزایش استحکام از مواد محکم و چند لایه ساخته شده. ساختمان اصلی کاور از پلیمر مقاوم در برابر ضربه ساخته شده. پوسته آن از پوشش سیلیکانی برای استحکام و خوش‎دستی بیشتر تشکیل شده. پوشش بیرونی برای در دست گرفتن راحت طراحی شده تا احتمال لیز خوردن آیفون 6 از دست شما کمتر شود.‎
همه دکمه‎ها برای حفاظت اضافه پوشش داده شده‎اند. دوربین پشت اما برای عکس گرفتن بدون پوشش است.

گوشه‎ها توسط مواد جذب کننده شوک و لرزش تقویت شده و کاور مطمئنا از سقوطی تا ارتفاع شش فوت صدمه نمی‎بیند. جلوی کاور لبه‎ی برآمده دارد تا از برخورد صفحه نمایش شما با سطوح صاف جلوگیری نماید.

با همه این اوصاف، به عنوان چنین کاور محکمی، باریک نیز هست. هنوز می‎توانید در جیب خود آن را جا دهید، مگر آنچه جیب خاص باریکی داشته باشید.

Tough Jacket شرکت Ballistic در رنگ‎های مختلف و در آمازون به قیمت 20 دلار موجود است. یک نسخه نیز برای iPhone 6 Plus با قیمت 15 دلار وجود دارد.