بیتس موزیک تا سال 2015 بخشی از آیتونز خواهد شد

با توجه به افزایش سرویس های موسیقی مانند Spotify ، مدل های فروش دیجیتالی قدیمی در حال نابودی و مرگ تدریجی است . شکی وجود ندارد که آیتونز اپل ، تنها رکن اصلی موسیقی دیجیتال جهان در دهه گذشته بوده است . و هنوز هم محبوب ترین مغازه خرده فروشی آنلاین آهنگ ها و آلبوم ها به حساب می آید.

رادیوی آیتونز در طول عمر کوتاه خود نتوانست به بالاترین حد خود برسد و مشخص شد که اگر نتواند با بازار فعلی سازگار شود ،در بقیه زمینه ها نیز ممکن است بازار خود را از دست بدهد.به نظر می رسد در آینده نزدیک احتمال ادغام و یکپارچه شدن بیتس موزیک (تازه خریداری شده) و آیتونز وجود دارد. در اوایل سال جاری، اپل مبلغ 3000000000 دلار برای خرید شرکت بیتس الکترونیک پرداخت کرد. در حالی که ما مشتاق مصاحبه با دکتری دری بودیم ، متوجه شدیم که شرکت , هدفون ها و بلندگوها را با قیمت بسیار خوبی عرضه خواهد کرد. گفته شده است که بخش فروش موسیقی آن عامل مهمی در تصمیم اپل برای پرداخت چنین مبلغ زیادی بابت خرید بیتس بوده است .

Beats-Music-main1

سال گذشته اولین باری بود که فروش آیتونز کاهش یافته بود . و ظاهرا با وجود سرویس فروش موسیقی فعلی به یک گزینه مطلوب تر در میان طرفداران موسیقی تبدیل شده است و قصد دارد جایگاه خود را به همین حال حفظ کند.افزایش میزان فروش تا پایان سال پیش پیش بینی شده است. اگر اپل به سرعت عکس العمل نشان ندهد ، سرویس فروش موسیقی آیتونز ممکن است به سرانجام غولهای بزرگ موسیقی دچار شده و به خاک بیافتد.

روزنامه وال استریت طبق گفته های یک منبع داخلی نوشته است که سال آینده، بیتس موزیک در برخی زمینه ها با آیتونز ادغام خواهد شد. زمان احتمالی آن اوایل سال 2015 خواهد بود. بیتس چند ویژگی منحصر به فرد نسبت به بقیه سرویس های فروش موسیقی دارد. از جمله آنها می توان به لیست پخش انتخابی، اشاره کرد. اپل هنوز به نقطه اوج نا امیدی نرسیده است. با این حال تیم کوک و همکاران وی امید بسیار کمی به این سرویس ادغام شده ( به عنوان یک حریف جدی در این جریان ) برای افزایش اعتبار شرکت دارند .

Beats-Music1

علی الخصوص این حقیقت که App Store همچنان در حال رشد است ،مقداری از فشار وارده به شرکت را کاهش می دهد. شرایط و جو دنیای دیجیتال ممکن است به زودی تغییر جهت دهد.بنابراین کارکنان این پروژه باید تلاش کنند که با اولویت بالاتری پروژه را تکمیل نمایند . همچنین اپل با شرکتهای ضبط کننده موسیقی در راستای کاهش میزان قیمت سرویس موسیقی بیتس مذاکره کرده است. علاوه بر این، شایع شده است که اپل ممکن است نام تجاری موسیقی بیتس را از میان بردارد.

نظر شما چیست؟

redmondpie