بهترین ویجت های آی او اس 8 در سال 2015

یکی از ویژگی های جدید آی او اس 8 پشتیبانی از ویجت ها می باشد . ویجت های آی او اس و اندروید از نظر ادغام با فضای کاربری با یکدیگر متفاوت هستند. آی او اس به شما اجازه می دهد که ویجت ها را تنها در مرکز نوتیفیکشن خود قرار دهید. در پست زیر می توانید چند مورد از بهترین ویجت های آی او اس 8 در سال 2015 را دانلود کنید:

Evernote

Download (رایگان)

این ویجت همراه با با یک سری برنامه منظم و سازماندهی شده Evernote برای آی او اس عرضه شده است ، که به شما اجازه می دهد به صورت مستقیم به یک نوار یادداشت سریع در مرکز نوتیفیکشن ها دسترسی پیدا کنید تا بتوانید به وسیله آن برنامه مورد نظر خود را سرچ کنید. به طور کلی این ویجت یک راه بسیار مفید برای استفاده از خدمات یادداشت برداری در پلت فرم ها است ، این ویجت همچنین یادداشت هایی را که به تازگی مشاهده کرده اید برای شما مشخص می کند.

 

Dark Sky

Download

3.99 دلار

Dark Sky  دارای انیمیشن ها و اطلاعات آب و هوا و یک سری برنامه دیگر است. همچنین می توانید انیمیشن های جذابی مربوط به آب و هوای هر روز را در این ویجت مشاهده کنید.

 

PCalc

9.99 دلار

یکی از بهترین برنامه های ماشین حساب برای آیفون و آیپد شما در این ویجت وجود دارد این ویجت به شما اجازه می دهد به صورت مستقیم در نوتیفیکشن سنترمحاسبات ساده و پیچده خود را انجام دهید و الگوهای ریاضی بسیار پیچیده را نیز به صورت پیش فرض می توانید از ظریق این ویجت داشته باشید و حل کنید.

 

 ویجت های سیستم اطلاعات یا System Info

Download  رایگان

این ویجت رایگان شما را با خیلی از اطلاعات مربوط به سیستم آشنا می کند ، مانند CPU فعلی ، حافظه ، استفاده از باتری و…داده ها به صورت نمودار های نواری نمایش داده می شوند ، به طور کلی این ویجت اطلاعات مفیدی پیرامون دستگاه شما به همراه دارد.

 

 

 

 

Quote

 رایگان

گرچه این ویجت ضروری نیست ، ولی دارای بیش از 100 هزار جمله از افراد مشهور است که مدام برای شما نمایش داده می شود که شاید خیلی ضروری نباشد اما زیباست و می توانید اوقات فراغتتان گاهی جمله ها را بخوانید و هم از اخبار با خبر شوید و هم گاهی از جمله های زیبا و آموزنده بهره مند شوید.