تصاویر احتمالی از رنگ مشکی آیفون 7

آخرین شایعات دنیای فناوری اشاره به این دارند که اپل ممکن است قصد ساخت یک مدل مشکی رنگ از آیفون 7 را داشته باشد که به همراه سایر رنگ‎های فعلی آیفون، از جمله رز گلد، از آن رونمایی خواهد شد.

iphone 7

طبق گفته‎ی منابع، اپل به این طریق می‎خواهد حس تازه‎تری به دستگاه جدید خود دهد، به خصوص این‎که تغییرات موجود در بخش طراحی در مقایسه با نسل فعلی آیفون 6اس زیاد نخواهد بود.

رنگ مشکی آیفون 7

رندرهایی که در زیر مشاهده می‎کنید از سوی وب‎سایت TechConfigurations منتشر شده است که سعی دارد این رنگ جدید آیفون را متصور شود. گرچه جزئیاتی در این تصاویر به چشم می‎خورند که با سایر گزارشاتی که قبلاً در رابطه با این دستگاه وجود داشت، همخوانی ندارند.

این مدل تمام مشکی رنگ آیفون یقیناً ظاهر زیبایی خواهد داشت و به احتمال زیاد پر فروش‎ترین رنگ آیفون خواهد بود. گرچه طبق نظرات کاربران مختلف در سطح اینترنت، آن‎ها رنگ آبی تیره‎ای که شایعه شده بود را ترجیح خواهند داد.

حذف جک هدفون و تنها یک محافظ اسپیکر در آیفون 7

طبق این رندر، اکثر تغییراتی که اخیراً در رابطه با آن‎ها صحبت شده است به چشم می‎خورد. از جمله، دوربین دوگانه برای مدل پلاس، خطوط آنتن قرار گرفته در جناحین بالایی و پایینی دستگاه، یک دکمه‎ی Home یک‎دست شده با صفحه‎ی نمایش و هم‎چنین کانکتور هوشمند در پشت گوشی که البته طبق منابع اطلاعاتی احتمال وجود آن بسیار بعید است.

علاوه بر این، جک هدفون دیگر وجود ندارد و عجیب است که توسط یک محافظ اسپیکر جایگزین نشده است. البته ممکن است این حدس اشتباه باشد (علاوه بر این‎که، لوگوی اپل در پشت نیز دیده نمی‎شود).

طبق شایعات قبلی، جک هدفون توسط یک محافظ ثانویه‎ی اسپیکر جایگزین خواهد شد. به یاد داشته باشید که اپل نمی‎خواهد اسپیکرهای استریو را در آیفون 7 قرار دهد، ولی می‎خواهد یک محافظ اسپیکر دیگر ارائه دهد تا از فضای موجود گوشی بعد از حذف پورت 3.5 میلی‎متر به منظور دیگری، نظیر باتری بزرگتر، استفاده شود.

معرفی آیفون 7 در شهریورماه

مشخص است که اما و اگرهای زیادی به چشم می‎خورد و در حال حاضر تمامی این صحبت‎ها فرضیه است و باید تا شهریور ماه صبر کنیم تا ببینیم در واقع شرکت اپل قصد ارائه‎ی آیفون مشکی رنگی را با دوربین‎ دوگانه و بدون یک جک هدفون دارد یا نه.

 

 

آیفون 7 آیفون 7 آیفون 7 آیفون 7 آیفون 7 آیفون 7