خرید سکه‌ پوکمون‌ گو pokemon go برای آیفون و آیپد اپل

خرید سکه‌ پوکمون‌ گو (pokemon go) از قسمت shop بازی انجام میشود. اگر قصد خرید سکه بازی پوکمون را دارید می‌توانید از سایت ما اقدام کنید. کافیست از نوار بالایی سایت وارد بخش گیفت‌کارت شوید و یا از کنار سایت بر روی فروشگاه کلیک کنید. همانطور که می‌دانید و در این بازی دیدید بعد از مدتی آیتم‌های شما تمام می‌شود. بعد از تمام‌شدن توپ، شما دیگر قارد به شکار پوکمون نیستید و حتماً باید توپ داشته باشید تا بتوانید به پوکمون‌ ها پرتاب کنید. با سکه‌های پوکمون‌ گو شما قادر خواهید بود تا تمام آیتم‌های پوکمون‌ گو را بخرید.

اگر دستگاه شما آیفون یا آیپد یا آیپاد است، برای خرید سکه‌های پوکمان‌ گو شما در ابتدا نیاز به گیفت‌کارت آیتونز و Apple ID خواهید داشت تا به کمک آن به‌راحتی بتوانید از اپ‌استور خرید کنید. بعد از خرید گیفت‌کارت شما می‌توانید اپل آیدی خود را شارژ کرده و به‌راحتی از آیتونز یا اپ‌استور خرید کنید.

 

سکه بازی پوکمان گو

مراحل خرید سکه پوکمون گو

گام اول: داشتن یک اپل آیدی معتبر آمریکا

گام دوم: خرید گیفت کارت آیتونز آمریکا از سایت‌های ایرانی مثل سایت ما (آی اپل سنتر)

گام سوم: شارژ کردن اپل آیدی توسط گیفت کارت آیتونز

گام چهارم: خرید سکه از داخل بازی و در قسمت شاپ (shop)

بازی pokemon go محبوب‌ترین بازی حال حاضر دنیاست. در عین سادگی بسیار جذاب است. این بازی اخیراً در ایران هم طرفداران بسیاری پیدا کرده و در کانال‌های تلگرام و شبکه‌های اجتماعی دائماً در مورد آن صحبت می‌کنند.

خرید توپ بازی pokemon go

علت موفقیت بازی pokemon go

این بازی در ماه جولای سال 2016 توسط شرکت نینتندو معرفی شد. در همان روزهای ابتدایی در اپ‌استور و گوگل‌پلی رکورد زد. اما به‌راستی دلیل این موفقیت چه بود که حتی خود شرکت را هم شگفت زده کرده است؟ جالب است بدانید که بعد از این بازی ارزش شرکت نینتندو از شرکت سونی با آن همه عظمت بیشتر شده است. به نظر برخی کارشناسان علت موفقیت این بازی پیوند زدن دنیای واقعی و دنیای مجازی است. چیزی که در سال‌های اخیر خیلی باب شده است. یعنی شما در بازی هستید ولی باید در دنیای واقعی دنبال ازدها بگردید.

دولت ژاپن چندی پیش اعلام کرد که از عرضه شدن این بازی در جزیره‌ی ژاپن نگران است و درخواست‌ها و توصیه‌هایی را به گیمرهای سراسر ژاپن اعلام کرده است. البته این بازی در 22 جولای 2016 در ژاپن نیز عرضه شد و باید منتظر اتفاقات بود. چندی پیش اعلام شد یک جوان 18 ساله هنگامی که برای شکار پوکمون قصد داشت وارد خانه‌ی شود توسط صاحب خانه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان سپرد.

نیاز به خرید سکه در یازی پوکمون‌ گو

اساس و سازو کار بازی pokemon go گردش شما در دنیای واقعی و پیدا کردن موجوداتی به نام پوکمون است. بازی پوکمون‌گو از دوربین و gps و اینترنت گوشی شما استفاده می‌کند.

خرید سکه پوکمون گو

یک نقشه داخل بازی است و شما را به جای دقیق پوکمون‌ها هدایت می‌کند. همچنین ردپاهایی که نشان می‌دهد چه مقدار با پوکمون مورد نظر فاصله دارید.

موضوع جالب این است که یک پوکمون خاص فقط برای شما نماش داده نمی‌شود بلکه بر روی تمام گوشی‌های تلفن همراه دیگر نیز نمایان می‌شود، یعنی ممکن است یک پوکمون خاص که شما قصد شکارش را دارید توسط شخص دیگر و سریع‌تر از شما، شکار شود.

با پوکمون چه کار می‌شود کرد؟

داستان به شکار کردن پوکمون‌ ها ختم نمی‌شود. شما می‌توانید از پوکمون‌ ها استفاده کنید. باید آنها را تمرین دهید . پرورش دهید و در جنگ با دیگر پوکمون‌ ها استفاده کنید. برای اینکار باید به مکان‌های مشخصی که سازنده‌ی بازی در نقشه قرار داده است بروید. این مکان‌ها، gym یا باشگاه نام دارد و شما می‌توانید پوکمون‌ های خود را با سایر پوکمون‌ها تمرین دهید، آموزش دهید و پوکمون خود را قدرتمند کنید. البته قبل از آن لازم است بدانید که باشگاه مورد نظر هم‌رنگ شماست یا رقیب شماست.

بعد از لول 5 به بعد بازی pokemon go از شما می‌خواهد که رنگ خود را انتخاب کنید. بر اساس آن رنگ، اهداف بازی شما مشخص می‌شوند. می‌توانید با هم‌رنگ‌های خود یک تیم بسازید و به باشگاه‌های غیر همرنگ حمله کنید و آنجا را تصاحب کنید. این کار لازمه‌ی آن است که شما پوکمون‌های خوب و قوی و همچنین تیمی قدرتمند داشته باشید. رنگ آبی و قرمر و زرد از جمله‌ی رنگ‌ها است.

rrrr

 

برای پیدا کردن پوکمون‌های قوی، شما چند کار می‌توانید انجام دهید. گشت و گذار در خیابان‌های شلوغ و پیدا کردن آنها. پیدا کردن تخم پومون و گذاشتن آن در دستگاه جوجه‌کشی و همچنین استفاده از عود که حدود نیم‌ساعت تمام پوکمون‌ ها رو به سمت خود می‌کشد. در تمامی مراحل بازی شما با خرید سکه‌ پوکمون‌ گو قادر خواهید بود تا پیشرفت‌های چشمگیری در بازی داشته باشید . برای مثال خرید عود و یا تخم پوکمون توسط سکه‌ های بازی امکان‌پذیر است.

نقش پیکاچو (pikachu) در بازی پوکمان‌ گو

پیکاچو مهم‌ترین پوکمون این بازی است. ابتدای بازی دو پوکمون در جلوی شما قرار می‌گیرند. هیچکدام را شکار نکنید. این کار را 4 بار تکرار کنید. بعد از چهار بار پیکاچو را خواهید دید و با توپ شکارش می‌کنید.

 

cc

این مطلب به‌زودی آپدیت شده و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار داده می‌شود. لطفاً نظرات خود را با ما در این بگذارید.