downgrade-ios-811-main

نمی توان آی او اس 8.1.2 را به آی او اس 8.1 تبدیل کرد

عرضه نسخه 8.1.1 آی او اس 8 برای کسانی که دوست داشتند از دست جیلبریک Pangu8 راحت شوند فرصت مناسبی را فراهم کرده است همچنین اشکالات آن را رفع کرده است یکی از دلایل اصلی به روز رسانی آی او اس توسط شرکت اپل این است که اجازه می دهد بدون جیلبریبک کردن بتوان از آن استفاده کرد. این تنها یکی از دو راهی است که می توان از دست جیلبریک کردن راحت شد.

نیم دیگر راه هایی که برای خلاص شدن از دست جیلبریک وجود دارد  متوقف کردن امضای ورژن قدیمی آی او اس می باشد. اما خب برخی از افراد هم هستند که دوست دارند دوباره به ورژن قبلی برگشته و با تحمل ایراداتی که وجود دارد از جیلبریک استفاده کنند. و این سوال وجود دارد که چرا مانند ورژن های قبلی نمی توان در آیتونز kibosh on  استفاده کرد. البته اپل این هشدار را داده بود که از تاریخ 1 دسامبر به بعد نمی توان نسخه آی او اس 8.1.1 را به آی او اس 8.1 تنزل داد.

گیفت کارت

خوشبختانه  اپل به این فکر است که جیلبریک TaiG را در نسخه آی او اس 8.1.2 به صورت اختیاری وارد کند تا بتوان نسخه ها را تنزل داد و این نسخه ها برای آیپد ، آیپاد و آیفون مورد استفاده قرار داد.   از ابزار TaiG می‌توان برای جیلبریک‌کردن نسخه‌های پیشین آی‌اواس ۸ نیز استفاده کرد. اما توصیه‌ی ما این است که در شرایطی فعلی اگر قصد جیلبریک‌کردن این نسخه‌ها را دارید به سراغ پانگو 8 بروید.

در استفاده از ابزار TaiG  پیش از آن که اقدام به جیلبریک کنید با استفاده از آیتونز (همچنین در صورت امکان از آی‌کلاود) اقدام به تهیه‌ی بکاپ از اطلاعاتتان کنید. اگر چه گزارشی مبنی بر از بین‌رفتن اطلاعات پس از جیلبریک منتشر نشده است، اما رعایت کرده این جنبه از کار همواره از مهم‌ترین قدم‌هاست.

redmondpie

برچسب ها: بدون برچسب
0

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند