یکپارچه سازی عالی CarPlay اپل با سیری و سایر ویژگی ها

شرکت اپل  و سایر همکارانش در اوایل سال جاری به صورت رسمی از ضبط صوت های ماشینی CarPlay اپل رونمایی کردند ، پس از مدت ها کاربران می توانند چندین به روزرسانی در گیرنده های صوتی CarPlay منتشر شده توسط پایونیر را از روز گذشته دریافت کنند.

به گزارش سایت خبری Consumer Reports  و سایت های فن آوری استرالیایی و سایت ماشین  EFTM این به روزرسانی ها  موجب استفاده آسان تر شده و همچنین برای رانندگی در هنگام خواب آلودگی و حواس پرتی می تواند مفید باشد و ادغام فوق العادی با سیستم هوشمند سیری داشته است.

pionerr-carplay-review-800x346

سایت خبری Consumer Reports   اشاره می کند که ادغام این دستگاه با سیری یک سری ویژگی های جالبی را به همراه داشته است که از جمله آن ها این است که به شما اجازه می دهد پیام متنی ارسال کنید ، مسیرها را بشناسید و بدون استفاده از گوشی آیفون خود برای آن زنگ هشدار تنظیم کنید.

می دانید که سیری در گوشی طوری است که شما می توانید به صورت صوتی دستور بفرستید در این ضبط ها هم همینطور است .سیری در این ضبط صوت انتخاب آهنگ ، مسیریابی و ارسال و دریافت پیام را راحت می کند و می توان به راحتی در آن دستورات صوتی فرستاد.

سایت Consumer Reports همچنین اشاره کرده است که در واحد  AVIC-5000NEX   نیز به روزرسانی صورت گرفته است و کاربر به راحتی می تواند از طریق usb آن را دانلود کند ، و با یک بار انجام دادن این کار بعد ها به صورت خودکار صورت خواهد گرفت.

carplay-maps-pioneer-800x352

نویسنده سایت  EFTM آقای Trevor Long پستی منتشر کرده که در آن درباره جزئیات و ویژگی های اصلی CarPlay نوشته است ، برای اولین بار این دستگاه روی مزدا2 به صورت آزمایشی نصب شد و نشان داده شده که پس از به روزرسانی چگونه به راحتی می توان تماس برقرار کرد و تعامل بیشتری با این دستکاه برای انتخاب و گوش دادن به موسیقی داشت.

CarPlay انقلاب عظیمی در زمینه سرگرمی داخل اتومبیل داشته است ، همچنیین ویژگی های جالب دیگری چون ادغام این دستگاه با گوشی و تبلت ها صورت گرفته است ، اگر شما کاربر آیفون باشید یک سری ویژگی های فوق العاده دیگری نیز از این دستگاه خواهید دید.

به نظر من وقتی می خواهید اتومبیل جدید بخرید از فروشنده بپرسید آیا CarPlay روی آن قابل نصب است یا نه و بپرسید که آیا سیستم آن در آینده قابل ارتقا خواهد بود .

پایونیر در این هفته بروز رسانی  مربوط به سیستم عامل CarPlay را منتشر کرد و همچنین سایت خبری Consumer Reports قیمت مدل های مختلف این دستگاه را در پستی منتشر کرده است . در میان مدل های آمریکایی AVIC-8000NEX با قیمت 1400 دلار و AVIC-7000NEX قیمت 1200 دلار و همچنین   AVIC-6000NEX یه قیمت 900 دلار 750AVIC-5000NEX و  AVH-4000NEX به قیمت 750 دلار عرضه می شود.

همچنین این دستگاه به تازگی با برنامه رادیو یا AppRadio 4 اسمارتفون های 600 دلاری Pioneer نیز ادغام شده است همچنین در بسیاری از فروشگاه ها تخفیف های زیادی برای این دستگاه ها در نظر گرفته شده است.

macrumors