مقایسه گوشی گلکسی اس 4 و گلکسی اس 5 سامسونگ

سامسونگ گالاکسی اس 5 را که یکی از بزرگ ترین گوشی های هوشمند معرفی شده در سال جاریست معرفی کرد. این گوشی یکی از دستگاه هایی است که میلیون ها کاربر اندرویدی مشتاقانه منتظر آن بودند. اما آیا برای امسال گالاکسی اس 5 گوشی ارزشمندی برای خرید می باشد؟ آیا ارتقا جزییات نسبت به اس 4 مناسب است؟ اجازه دهید که به مقایسه گوشی گلکسی s4 و s5 را به صورت جزء به جزء بپردازیم.

مقایسه گالاکسی

قبل از اینکه به این مقایسه بپردازیم، با اینکه اس 5 گل سرسبد و تازه رسیده سامسونگ برای سال جاری می باشد اما ارتقا امکانات آن در حد متوسط است. من واقعا نمی خواهم چیزی را بزرگ کنم یا اینکه نظر شما را عوض کنم. بله، این درست است که اس 5 یکی از قدرتمند ترین گوشی های موجود می باشد اما واقعا ما به این قدرت برای تمام کار های روزمره نیاز داریم؟

مقایسه گالاکسی

با توجه به جزییاتی که در جدول نگاشته شده است می توانید به آسانی تغییرات صورت گرفته را دریابید. توجه داشته باشید که گیگاهرتز یا مگاپیکسل بالاتر به معنای گوشی هوشمند بهتر نیست. برای برخی که به این چیز ها توجهی نمی کنند خرید گالاکسی اس 4 بسیار به صرفه تر است تا با این کار مقدار زیادی از پول خود را پس انداز کنند.

همانطور که می توانید در جدول مشخصات ببینید، ویژگی های پیشرفت کرده اس 5 نسبت به اس 4 در حد متوسط است و این وضعیت در مقایسه با دیگر گوشی های اندرویدی بازار بد تر می شود. HTC One نیز در تاریخ 25 مارس بروز خواهد شد و باید صبر کنیم و ببینیم چه تغییراتی صورت خواهد پذیرفت. گالاکسی اس 5 تا 11 آوریل برای خرید در دسترس نمی باشد، به هر حال، شما به عنوان خریدار، تا آن زمان فرصت دارید تا در مورد خرید یک گوشی هوشمند برای امسال فکر کنید.

توصیه نهایی چیست؟

اگر قبل از این، یک گالاکسی اس 4 خریده اید و به فکر ارتقای آن برای امسال هستید، پیشنهاد ما این است که کمی صبر کنید تا جانشین HTC One معرفی شود.
با این پیشنهاد، شما از ما سپاسگزاری خواهید کرد.

redmondpie