راه اندازی سرویس خدمات مشتریان محصولات Beats توسط اپل

اپل اطلاعیه سرویس دهی به مشتریان محصولات بیتس را ،در آینده نزدیک، منتشر کرد.به گزارش یک شبکه اطلاعاتی ،ارائه دهندگان سرویس های خدمات پس از فروش محصولات بیتس به زودی شروع به کار خواهند کرد.محصولات بیتس شامل انواع هدفون و بلندگو میباشد.

 

beatsheadphones

اخبارجدید بدست آمده از یک منبع موثق ، از انتشاریک اطلاعیه به مراکز سرویس دهی خبر می دهد.این اطلاعیه شامل تغییراتی در قراردادهای آتی مراکز خدماتی و همچنین مستندات آموزش های مورد نیاز خدمات پس از فروش محصولات بیتس میباشد.این در حالی است که سایر فروشگاه های اپل نیز خدمات مشابهی را ارائه خواهند داد.

پس از ادغام اخیر دو شرکت بیتس و کوپرتینو ،این حرکت اپل ،در راستای حمایت از محصولات بیتس میباشد.

comp83copmr

اپل ، در فروشگاه های آنلاین و مغازه های تک فروشی خود شروع به فروش محصولات بیتس کرده است . و انتظار میرود که در اوایل سال آینده سرویس های موسیقی و نام تجاری محصولات بیتس را مورد بازبینی قرار دهد.

لازم به ذکر است که در اوایل سال جاری ،اپل، بیتس الکترونیک و خدمات موسیقی بیتس را در یک معامله به ارزش حدود    3000000000 دلار خریداری کرد.در راستای این ادغام اپل مالک انبوهی از محصولات پرطرفدار شامل هدفون و لوازم جانبی (موسیقی) شد.همچنین موسسان کمپانی بیتس و پیشگامان صنعت موسیقی،جیمی آیووین و دکتر دری به همراه تیم کارمندانشان به اپل ملحق شدند.

macrumors