دیزنی برای iOS کیبورد GIF جدید منتشر می‎کند

دیزنی این هفته یک برنامه کیبورد با نام Disney Gif برای iOS منتشر کرد. همانطور که از نامش پیداست، این برنامه امکان مرور و اشتراک سریع از کتابخانه‎ای متشکل از تصاویر و صورتک‎های انیمیشنی GIF با مضامین دیزنی را به شما می‎دهد.

1.disney-1
برای انتشار، این کیبورد دارای صدها تصویر استخراج شده از مجموعه‎ی غنی تلویزیونی و سینمایی دیزنی، از جمله Star Wars، Frozen، Beauty and the Beast، Inside Out، The Lion King و برنامه‎های تلویزیونی معروف دیگری از ABC می‎باشد.

این تصاویر در دو بخش emotion (احساسات) و story (داستان) دسته بندی شده‎اند، تا بتوانید تصاویر را با نام فیلم یا بر اساس حس و حالی که می‎خواهید منتقل نمایید پیدا کنید. دیزنی می‎گوید محتویات جدید و جذاب به صورت مداوم اضافه خواهد شد، تعدادی مجانی، و تعدادی نیز با امکان خرید درون برنامه‎ای.

2.disney-2

برای کسانی که قبلا هیچ کیبورد شخصی روی iOS نصب نکرده‎اند، کار ساده ای است.

پس از دانلود برنامه، Settings را اجرا کنید و به قسمت > General > Keyboards > Add New Keyboard بروید. باید به دیزنی دسترسی کامل (گزینه full access) بدهید.

هم اکنون نیز تعدادی برنامه کیبورد GIF در App Store وجود دارد، اما جای خالی برنامه‎ای با محتوای دقیق و بامجوز دیزنی هنوز وجود دارد. اگر می‎خواهید امتحانش کنید، می‎توانید Disney Gif را به صورت رایگان در App Store پیدا کنید.