با forgotify نگران موزیک های از دست رفته نباشید

اسپاتی فای را که می شناسید؟ اگر از آن موزیک باز ها باشید که حتما می شناسید! اگر هم نه که، اسپایتفای یک سرویس بسیار محبوب استریمینگ صدا [مثل پادکست و نه فقط موسیقی] است که گنجایشی 20 میلیونی از موزیک ها را در خود گنجانده است.

اما خب 20 میلیون آهنگ کجا و قدرت انتخاب ما کجا؟ اصلا کدام آهنگ ها را شنیده ایم کدام ها را نه؟ خب این مشکل فقط یک راه حل دارد.

بله فورگتیفای. اسمش عجیب ولی کاملاً خوراک موزیک بازها است که از دو واژه فورگات = فراموش شده و تیفای = مخفف اسپاتیفای برگرفته شده و به شما کمک می کند آن دسته از آهنگ هایی که تا به حال برای آن ها وقت نگذاشته اید را به راحتی هر چه تمام تر شناسایی کرده و به آن ها گوش فرا دهید.

البته یک بدی ای هم دارد؛ فورگتیفای با اسپاتیفای پیوستگی کاملی ندارد و با وجود تمامی تلاش ها اکنون می توانید به حدود 4 میلیون موزیک گوش فرا دهید [که اگر بخواهیم یک حساب سر انگشتی انجام دهیم و هر آهنگ را 3 دقیقه در نظر بگیریم می شود 22.8 سال از عمر گرانبها! اصلا تا آن موقع که بوده چه بوده؟! پس زیاد کار به این کار ها نداشته باشید! :دی]

برای این که از این سرویس استفاده کنید، نیاز به یک حساب کاربری اسپاتیفای خواهید داشت که [البته از جایی که می گویند زندگی 100 سال اولش سخت است،] با یک بار وارد شدن به تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت و زیاد نگران نباشید، زیرا رابط کاربری بسیار زیبا و فریبنده ای را داراست.

Forgotify
اگر هم می خواهید از میزان محبوبیت این سرویس اطلاعی داشته باشید، خیلی هم عالیست! ما این جا بهترین ها را برایتان گرد آوردیم. بر طبق گزارش ها از بلاگوسفر، دامین Forgotify . Com ترافیک بازدید بسیار پائینی [یعنی بالا و کهکشانی] دارد به نحوی که سایت به سختی لود می شود! اما مشکلی [فعلا!] در کار نیست و با وارد شدن و چک کردن محتوای جدید به 4 میلیون تِرَک دست نخورده، دسترسی خواهید داشت.

اگر هم ذائقه تان کمی پیچیده است، همانطور که انتظار می رفت فورگاتیفای تمرکزش را بر روی تنها یک نقطه متمرکز نکرده و از موزیک با سبک های کلاسیک تا راک و پاپ و متال گسترده ای برایتان فراهم آورده است.

فورگاتیفای از جمله چیز های ضروری به حساب نمی آید اما اگر کمی دلتان تنوع می خواهد، مخصوصاً شنیدن موزیک و صدای هنرمندانی که کمتر شناخته شده اند، محک زدن این سرویس بدک نیست.

می توانید از این لینک به فورگتیفای دسترسی داشته باشید.

منبع: Redmondpie