دانلود عکس پس‌ زمینه زیبا برای بک گراند آیفون

warm-in-cold-wotw-splash

همانطور که می‌دانید تصاویر پس زمینه‌ای که ما برای گجت‌های خود انتخاب می‌کنیم بسیار مهم هستند و مفاهیم و حس‌های مختلفی را با خود انتقال می‌دهند و ممکن است حتی در روحیات ما نیز تاثیر بسزایی بگذارد. در سراسر دنیای وب و اینترنت تصاویر بسیار زیادی وجود دارد که می‌توان دانلود کرد و به دستگاه آی او اسی خود انتقال داد و به عنوان تصویر پس‌زمینه گوشی یا تبلت استفاده کرد.

همه ما علاقه‌مندیم که عکس‌های بسیار زیبایی برای انتخاب به عنوان پس‌زمینه صفحه آیفون یا آیپد داشته باشیم و در دوره‌های زمانی مختلف استفاده کنیم. از آن‌جا که تصاویر در دسته‌بندی‌های مختلف و متفاوت قرار دارد ما سعی می‌کنیم در یک موضوع مرتبط عکس‌های زیبا برای شما قرار دهیم تا شما نیز بتوانید از این عکس‌های زیبا بر روی آیفون و یا آیپد خود استفاده کنید.

تصاویر و عکس پس‌زمینه

در این روز‌های سرد داشتن چند تصویر زیبا که بتواند حس گرما در ما به وجود بیاورد بسیار لذت بخش است. تصاویر معرفی شده در این پست مخصوص و اندازه گوشی‌های آیفون هستند و در حالت عمودی به صورت کامل تمام صفحه را پوشش می‌دهند. امروز قصد داریم چند تصویر زیبا با طبیعت جالب و تابستانی، وجودتان را گرم کنیم. پس با ما همراه باشید.

Cavern-640x1136-preview

Droplet-640x1136-preview

Ocean-640x1136-preview

Sky-Clouds-wallpaper-parallax-AR7-preview

Stones-640x1136-preview

 دانلود

برای دانلود این عکس‌ها کافیست بر روی‌ آن‌ها یک تپ یا کلیک کنید. با دستگاه آی او اس خودتان  عکس‌ها را لمس کنید تا اندازه بزرگتر این تصاویر باز و لود شود. زمانی که عکس با کیفیت کامل لود شد، دستتان را بر روی عکس نگه دارید و در Camera Roll ذخیره کنید، و سپس می‌توانید عکس را به عنوان تصویر پس‌زمینه انتخاب کنید. اما با پی سی یا لپ‌تاپ این عکس باید در پوشه سینک آیتونز ذخیره شود.

در پست بعد سعی می‌کنیم تصاویری برای آیپد نیز قرار دهیم تا دارندگان آیپد نیز بتوانند تصاویری زیبا را به عنوان پس زمینه خود انتخاب کنند. امیدوارم با دیدن این عکس‌ها حس زیبای طبیعت، گرمای آفتاب تابستان و باد ساحل دریا به شما منتقل شده باشد.

می‌توانید در بخش نظرات، پیشهادات و نظر یا احساس خود را در مورد این عکس‌ها با ما در میان بگذارید.

idownloadblog