دانلود برنامه Human ثبت تمامی فعالیت‌های فیزیکی بدن‎

Human یک برنامه تناسب اندام است که به کاربر اجازه می‌دهد فعالیت‌های تمرینی روزانه خود را پیگیری کند، و به تازگی آپدیت مهمی برای نسخه ios آن منتشر شده است که اکنون می‌توان فعالیت‌های تمرینی داخل خانه و نیز تمریناتی که بیشتر از یک دقیقه در حالت سکون انجام می‌شوند را اندازه گیری کرد، شبیه وقتی که بر روی تردمیل می‌دوید و یا از دوچرخه‌های تمرینی استفاده می‌کنید.

وقتی اولین نسخه Human ساخته شد، شرکت سازنده برنامه گفت: هدف دادن ابزاری به مردم برای پیگیری و بررسی مراحل واقعی فعالیت‌ها و اطمینان از انجام حداقل ۳۰ دقیقه تمرین ورزشی -یا هر فعالیت دیگر- در هر روز می‌باشد. با اضافه کردن تنظیمات بیشتر که به صورت دقیق تر اقدام به جمع‌آوری داده‌‌ها کند، می‌توانید بسیار آسان‌تر چیزی که می‌خواهید را مدیریت کنید و پی بگیرید. و حتی دیگر نیاز نیست که تمرینات ورزشی منحصر به باشگاه شود.

Human_activity

بعلاوه شرکت سازنده خبر از سیستم جدیدی برای ردگیری، ظاهری کاملا بازسازی و نو شده، همچنین فعالیت ‌های ورزشی سریعتر و رابط کاربری انعطاف پذیرتر(responsive) برای آخرین نسخه Human می‌دهد. و نیز تخلیه باتری بسیار کند شده است، بدین معنی که نگرانی از خاموش شدن تلفن همراه در هنگام استفاده از برنامه کمتر شده است.

چند ترفند دیگر در برنامه Human نیز وجود دارد، مانند شاخص کردن یک روز در هفته (و اضافه کردن یک نشانگر مشخص برای زمانی که شما به دو روز تمرین پی در پی  روزانه رسیدید) و ساختن یک پنجره اطلاع رسانی برای خبر دادن از رسیدن به سی دقیقه روزانه‌ای که شما می‌خواهید تمرین کرده باشید. از طریق ارتباط و کمک Kuvva، هر روز از هفته یک تصویر پس زمینه بسیار با کیفیت قرار می‌گیرد که باعث می‌شود همه چیز به مقدار بیشتری جذاب شود.

Human مدعی است از زمان در دسترس قرار گرفتن، بیشتر از ۱۲ میلیون فعالیت (نه فقط قدم زدن) به وسیله آن انجام شده است و با افزایش ۴۰ درصدی تمرینات کسانی که از این برنامه استفاده می‌کنند تغییرات موثری در کاربران خود به وجود آورده است. با در نظر گرفتن این مساله که این برنامه به تازگی و در سپتامبر گذشته آغاز به کار نموده، آمار ارائه شده قابل توجه و مطلوب است.

دانلود : لینک این برنامه در آیتونز

thenextweb