دانلود iOS 7.1.1 آی او اس آخرین آپدیت آیفون آیپد آیپاد

امروز شرکت اپل آپدیت جدید iOS 7.1.1 را برای دارندگان آیفون و آیپد منتشر کرد، در انتهای این پست لینک مستقیم دانلود ios 7.1.1 را برای شما گذاشته ایم. آپدیت آی او اس 7.1.1 کوچک است و برای رفع چند باگ و بهبود بعضی بخش ها همچون کیبورد و تاچ آیدی آیفون 5s عرضه شده است.

ویژگی‌ها و مشخصات آپدیت iOS 7.1.1

ios-7-1-1-issues

به ویژه iOS 7.1.1 برای رفع باگی است که پاسخوگویی و انعطاف پذیری کیبورد را متاثر کرده بود. آپدیت iOS 7.1.1 باعث می شود مشکل استفاده از کیبورد در زمان استفاده از کیبورد بلوتوث و فعال بودن VoiceOver برطرف شود. به هر حال به نظر می‌رسد که بیشتری منفعت را دارندگان آیفون 5s از آپدیت iOS 7.1.1 خواهند برد، زیرا اغلب این رفع مشکلات و ایجاد بهبود‌ها در سنسور اثر انگشت تاچ آیدی بیشتر متوجه گوشی آیفون 5s است.

خواه یا ناخواه این آپدیت‌های مکرر نگرانی ما را مربوط به تاچ آیدی و نحوه شناسایی این سنسور کمتر می‌کنند. اپل سعی دارد در آپدیت‌های iOS  متوالی مشکلات این سنسور را رفع کند. از مدتی قبل خبر داشتیم که زمان عرضه  آپدیت iOS 7.1.1 نزدیک است و تقریبا از دو ماه پیش شایعه عرضه آپدیت iOS 7.1.1 پخش شده بود.

iOS 7.1.1جزیی بعد از گذشت یک ماه بعد از عرضه iOS 7.1 از راه رسیده است. آپدیت قبلی یعنی iOS 7.1 بهبود‌ها و تغییرات جزیی و مهم همچون تغییر ظاهر بعضی از اپلیشکن‌ها، بهبود کارکرد کیبورد، پشتیبانی از CarPlay، ظاهر جدید برای تقویم و دیگر تغییرات را برای سیستم عامل iOS به ارمغان آورد. همچنین این نسخه باگ های مهم امنیتی را رفع کرد. ویژگی کار پلی معرفی شده در این نسخه در واقع سیستم جدید اپل برای اتصال آیفون به درون ماشین‌ها است و ظاهر کاربری سیستم عامل iOS را نمایش خواهد داد.

آپدیت iOS 7.1.1 آراماشی قبل از طوفان iOS 8

نسخه‌ای جزیی 7.1.1 iOS درست قبل از زمان احتمالی رونمایی از iOS 8 از راه رسید. نسخه اصلی و جدید سیستم‌عامل‌های موبایل اپل به احتمال بسیار زیاد در کنفرانس توسعه دهندگان اپل (WWDC) سال 2014 میلادی و در ماه خرداد یا تیر رونمایی خواهد شد. اپل احتمالا به سنت هر ساله پایبند است و رونمایی از iOS 8 درست شبیه به سال پیش در رونمایی iOS 7 اتفاق خواهد افتاد.

ios-8-620x549

پس باید حدودا تا دو ماه دیگر منتظر بود و دید که اپل در نسخه بعد سیستم عامل موبایل خود یعنی آی او اس چه کرده است و ویژگی‌های این نسخه به شکل خواهد بود. تا زمان رونمایی از نسخه بعد iOS شایعات بسیاری منتشر خواهد شد، همانطور که تاکنون خبر از پشتیبانی این نسخه از ابزار تناسب اندام و سلامت همراه با اپلیکیشن اختصاصی سلامتی با نام Healthbook داشته‌ایم.

لینک مستقیم دانلود ios 7.1.1 برای آیفون و آیپد و آیپاد

دانلود ios 7.1.1 برای آیفون

 

دانلود ios 7.1.1 برای آیپد

دانلود ios 7.1.1 برای آیپاد تاچ