EleckeyTM یک شارژر سریع ماشین با قابلیت شارژ همزمان چندین دستگاه

تا حالا چندبار شده که با دوستان یا خانواده‎ی خود در حال سفر بوده باشید و یک نفر ناگهان اعلام می‎کندکه باید آیفونش را شارژ کند؟ یقینا به دفعات. من می‎دانم که برای من همیشه چنین چیزی رخ می‎دهد.

EleckeyTM-car-charger

شارژر ماشینی EleckeyTM به شما کمک خواهد که با موفقیت آن اوقات سخت را با دو پورت هوشمند USB پشت سر بگذارید تا بتوانید همزمان چندین دستگاه را با هم شارژ کنید. اگر در ماشین خود دو پریز سوکت پریز برق دارید، شما می‎توانید یک Eleckey اضافی برای یک شارژ کردن چهارتایی جالب، تهیه کنید.

این دستگاه‎ شارژ کننده از پلی کربنات و آلومینیوم ساخته شده است. دارای طراحی شیک و لاغر مانندی است. دارای یک چراغ LED ابی است تا شما بتوانید ببینید پورت‎های USB حتی در تاریکی کجا قرار دارند. همچنین یک حلقه‎ی نوری LED اطراف شارژر قرار دارد تا حتی زمانی که هر دو پورت در حال استفاده هستند، شما قادر به دیدن دستگاه باشید.

این دو پورت هوشمند USB دستگاه شما را شناسایی می‎کنند و برای هرکدام مقدار مناسبی از جریان برق تا 2.1 آمپ فراهم می‎کنند.

این شارژ به رنگ‎های مشکی به همراه خاکستری، سفید به همراه طلایی یا سفید به همراه نقره‎ایی عرضه شده است. به قیمت 11 دلار در آمازون موجود است.

همچنین یک نسخه‎ی آپدیت شده از Elekey وجود دارد که جریان برقی با قدرت 3.1 آمپ ایجاد می‎کند و مقاومت آن بیشتر است چون از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

گرچه، به خاطر وزنش، تنها پیشنهاد می‎شود در ماشین‎هایی استفاده شود که سوکت برق آن‎ها به سمت بالا هستند.