فیسبوک اپلیکیشن Moments را برای آیفون ارائه می‎دهد

اپلیکیشن Moments برای آیفون، اپلیکیشنی است که از سوی فیسبوک ارائه و در اپ استور به عنوان راهی خصوصی برای به اشتراک گذاری عکس‎ها با دوستان و یک راه آسان برای به دست آوردن تمامی عکس‎های خودتان که در گوشی‎های دوستان شما به دام افتاده اند، ثبت شده است و برای دانلود در اپ استور موجود است.

1.Facebook-Moments-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-001
به دنبال یک سری تلاش اندک بیهوده برای از میدان به در کردن Snapchat در فضای پیام دهی موقتی، فیسبوک بیخیال شد و تصمیم گرفت یک سرویس به اشتراک گذاری خصوصی تصاویر راه اندازی کنید که در آن عکس‎ها بعد از مشاهده شدن ناپدید نمی‎گردند.

اپلیکیشن جدید آیفون آن‎ها به شما اجازه می‎دهد که چندین تصویر را به صورت آلبوم‎های شخصی سازماندهی و همگام کنید که سپس این آلبوم‎ها از طریق مسنجر ارسال می‎شوند و می‎توانند مستقیما روی فیسبوک و اینستاگرام به اشتراک گذاشته شوند.

با استفاده از شناخت چهره‎ای، اپلیکیشن Moments عکس‎‎های شما را براساس اینکه چه کسی در آن‎ها است و چه زمانی گرفته شده‎اند، دسته بندی می‎کند. دوستان شما سپس می‎توانند در لحظه‎ی همگام شده با عکس‎های خودشان سهیم باشند.

اپلیکیشن “لحظات” راه حلی برای یک مشکل به نظر ساده در رابطه با فراهم سازی یک فضای خصوصی است که در آن افراد بتوانند عکس‎‎های مجالس عروسی، تعطیلات و دیگر رخداد‎های زندگی خود را در اختیار دوستان قرار دهند و عکس‎هایی که آن‎ها نگرفته‎اند را به دست آورند، بدون اینکه نیاز باشد چندین عکس را به چندین نفر به صورت فردی ایمیل کرد.

با استفاده از این اپلیکیشن، شما می‎تواند برای عکس‎‎های خود و دوستانتان به جستجو بپردازید، عکس‎هایی که دیگران به Camera Roll گوشی آیفون شما همگام ساخته‎اند را ذخیره کنید و خیلی از کارهای دیگر.

2.Facebook-Moments-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-002

فیسبوک می‎گوید “بعد از وقایع مهم، جشن‎ها، سفر‎ها یا فقط بیرون چرخیدن، دیگر جمع آوری تمامی عکس‎هایی که شما می‎خواهید به یاد آورید، عذاب نیست،

با اپلیکیشن لحظات، شما می‎توانید عکس‎های خود را سریعا به دوستان خود بدهید و عکس‎‎های آن‎ها را نیز دریافت کنید.”

فیسبوک می‎گوید این اپلیکیشن از همان تکنولوژی شناخت چهره‎ای استفاده می‎کند که پیش برنده‎ی تگ‎های پیشنهاد شده در فیسبوک می‎باشد.

اطلاعات بیشتر در رابطه با این اپلیکیشن در وب سایت رسمی‎اش موجود است.

ویژگی‎های بارز اپلیکیشن لحظات فیسبوک:

• مرتب نگه داشتن تمامی تصاویر شما در یک مکان شخصی

• همگام سازی چندین عکس به صورت همزمان- بدون نیاز به ارسال تصاویر به صورت ایمیل‎ها یا پیام‎های فردی

• جستجو برای یافتن تصاویر خود و دوستانتان

• ذخیره سازی تصاویری که دیگر افراد بر روی camera roll گوشی شما همگام می‎کنند

• به اشتراک گذاری مستقیم روی فیسبوک و اینستاگرام و ارسال در مسنجر اگر بخواهید

اپلیکیشن Moments برای آندروید نیز موجود است.

این اپلیکیشن 24.4 مگابایتی نیز به آیفون یا آیپاد تاچ با iOS 8.0 یا بالاتر دارد.

اپلیکیشن Moments فیسبوک را به رایگان از اپ استور دانلود کنید.