شرکت AT&T اسمارت واچ فیلیپ مخصوص کودکان ارائه کرد

فرض کنید شما می خواهید زمانی که فرزندانتان دور از چشم شما هستند و یا صدایشان را نمی شنوید از آنها مطلع باشید . اما نمی خواهید یک Moto 360 را به مچ دست فرزند خود ببندید .خبر خوش این است که AT&T به تازگی یک محصول مناسب برای شما تولید کرده است . این شرکت سال گذشته اسمارت واچ فیلیپ را تولید کرد . این اسمارت واچ ویژه کودکان با داشتن قابلیت های GPS ، تماس صوتی و ارسال پیام های مستقیم به والدین این امکان را می هد که از کودکان خود مراقبت نمایند . تمام این داده ها می توانند توسط یک اپلیکیشن موبایل کنترل شوند . در حال حاضر فیلیپ 2 منتشر شده است که نسبت به نسخه قبلی خود بهتر می باشد .

att-filip-2

ساعت هوشمند کودکان

AT&T از فیلیپ به عنوان یک ” مکان یاب هوشمند پوشیدنی با صدا ” نام می برد که برای کودکان 4 تا 11 سال طراحی شده است . طراحی فیلیپ 2 همانند فیلیپ قبلی است اما فرم مچ بند آن طبیعی تر و انعطاف پذیری آن بیشتر شده است . این موضوع باعث خواهد شد تا پوشیدن این دستگاه برای کودکان راحت تر شود .

سایز این اسمارت واچ بوسیله مچ بند آن قابل تغییر بوده و بچه ها می توانند مطابق با سایز دست خود آن را به صورت باز یا بسته بپوشن د. فیلیپ 2 همچنین دارای یک صفحه مقاوم می باشد که خطر شکستگی اتفاقی را کاهش داده و دوام بیشتری خواهد داشت .

ku-xlarge

اپلیکیشن های کاربردی موبایل نیز با تعریف رابط کاربری جدید و فرآیند تنظیمات آسان برای دستگاه های اندروید و iOS بهبود یافته اند . اپلیکیشن های iOS در حال حاضر در دسترس بوده و قابل استفاده می باشند . در حالیکه اپلیکیشن های بهبود یافته اندرویدی به زودی در دسترس خواهند بود .

AT & T قیمت فروش تبلیغاتی فیلیپ 2 را برای مدتی محدود 99.99 دلار تعیین کرده است و هر ماه مبلغ 10 دلار برای برقراری ارتباط بین این ساعت هوشمند با موبایل والدین باید پرداخت شود.

ubergizmo