سنسور اثر انگشت در قطعات iPad Air 2

اگر شما هم این روز ها به دنبال قطعات آیپد ایر 2 (iPad Air 2) بوده اید حتما در چند روز گذشته تصاویر منتشر شده در سایت ها را مشاهده کرده اید.

سایت apple.club.tw که یک سایت تایوانی است تلاش کرده است تا یک سری عکس های جدید از بخش های مختلف آیپد ایر 2 (iPad Air 2) را به نمایش بگذارد. از جمله این تصاویر می توان به یک کابل برای دکمه تاچ آیدی، پنل جلویی و logic board دستگاه اشاره کرد.

سنسور اثر انگشت در قطعات iPad Air 2

شاید با دیدن این تصاویر چیز زیادی دست گیرتان نشود. به نظر من این ها فقط تعداد انگشت شماری از تصاویر اجزای داخلی دستگاه هستند. ولی با این حال در مورد همین تعداد اندک تصاویر ارائه شده نیز اظهار نظرهایی وجود دارد و شایعاتی به وجود آمده است.

همان طور که در تصاویر می بینید، کابلی که برای دکمه تاچ آیدی Home در نظر گرفته شده است طوری قرار گرفته اند که یک حلقه یا حفره تو خالی (از جنس فولاد ضد رنگ) ایجاد شده است که فضای کافی برای دکمه Home به وجود آورده و به نظر می رسد که محل سنسور اثر انگشت باشد.

گفته شده است که به زودی تبلت های اپل با تکنولوژی تاچ آیدی و به همراه Apple Pay عرضه می شوند. همچنین شایعاتی شنیده شده است که آیپد ایر2 (iPad Air 2) دارای پردازنده A8 (آخرین پردازنده اپل) ، رم 2 گیگا بایتی و بدنه بسیار باریکی خواهد بود  و از تکنولوزی جدیدی برای ساخت صفحه نمایش آن بهره گرفته اند.

سنسور اثر انگشت در قطعات iPad Air 2

ما شنیده ایم که آیپد جدید به طور مطلوبی ارتقا یافته است و اپل در این زمینه پیشرفت بسیار خوبی داشته است.

به هر حال، اپل در تاریخ 16 اکتبر مراسمی برگزار خواهد کرد و چند روز دیگر برنامه های اپل در مورد آیپد مشخص خواهد شد. همچنین انتظار می رود اپل در این رویداد از آی مک جدید(iMac) و مینی مک (Mac mini) پرده برداری کند و تاریخ نهایی عرضه OS X Yosemite را اعلام نماید.

technobuffalo