شایعه صفحه نمایش AMOLED و انعطاف پذیر آی واچ

مدت زمان زیادی تا عرضه آی واچ زمان باقی است و از الان شایعات بسیار زیادی در مورد این ساعت هوشمند بیرون آمده و البته هیچکدام تضمینی نمی‌دهند که در نهایت آی واچ بدین شکل عرضه خواهد شد. اما اگر امیدوار به خرید هر چه زودتر آی واچ هستید، ممکن است مجبور شوید مدت زمان بیشتری صبر کنید.

در آخرین شایعه منتشر شده متوجه شدیم که ممکن است LG صفحه نمایش منحصر به فردی را برای آی واچ تولید کند، همچنین باتری این دستگاه اما الان شایعه جدید از DigiTimes می‌گوید، ممکن است اپل برای صفحه نمایش آی واچ یک شریک جدید پیدا کند. این شرکت عرضه در صفحه نمایش آی واچ احتمالا TPK خواهد بود.

iWatch-Concept-2-1280x720

همچنین شایعه دیگری از China Times مدعی است که TPK هم‌اکنون تولید مقدار انبوهی صفحه نمایش AMOLED را شروع کرده و قصد دارد این مقدار انبوه را برای صفحه نمایش آی واچ تا نیمه دوم امسال آماده کند. اگر این حقیقت داشته باشد، آی واچ تا ماه‌های آخر سال 2014 به بازار نخواهد آمد.

China Times همچنین می‌گوید TPK در حال ساخت پنل‌های صفحه نمایش انعطاف پذیر AMOLED برای آی واچ است، که این موضوع در ارتباط و همتراز چند شایعه دیگر است، هر چند متفاوت با دیگر شایعاتی است که می‌گویند اپل آی واچ را در دو اندازه صفحه نمایش متفاوت عرضه خواهد کرد. پنل انعطاف پذیر باعث می‌شود آی واچ بیشتر شبیه به نمونه‌هایی شود که در پایین می‌بینید و به شکل ساعتی است که در امتداد مچ دست کاربر کشیده می‌شود. China Times همچنین از شیشه محافظ صفحه سه بعدی برای آی واچ خبر می‌دهد، که البته نباید با پنل سه بعدی برای صفحه نمایش اشتباه گرفت.

 

iWatch-Concept-6-620x348

iWatch-Concept-9-1280x720

ما واقعا نمی‌دانیم این شایعه چقدر به حقیقت نزدیک است. در این گزارش نیامده است که چه شرکتی این شیشه صفحه نمایش را تولید خواهد کرد، اما می‌دانیم اپل در تلاش است که به وسیله کارخانه یاقوت کبود محافظی بسیار قوی برای صفحه نمایش آی واچ آماده کند. و در نهایت باید بگوییم تولید صفحه نمایش AMOLED انعطاف پذیر توسط TPK بحث بسیار جذاب و جدایی است.

iWatch-Concept-3-620x348

اما شما درباره صفحه نمایش انعطاف‌پذیر آی واچ چه فکر می‌کنید؟ در بخش نظرات نظر خود را با ما در میان بگذارید

technobuffalo