رئیس Foxconn : آیفون 5 گالکسی S3 را از بین می برد

رئیس شرکت چینی Foxconn سازنده محصولات اپل، آقای Terry Gou روز دوشنبه بستن قرارداد سرمایه گزاری مشترک را با شرکت ژاپنی Sharp را تایید کرد و در نشست سالانه خود با سهامداران شرکت اعلام کرد تا برای خرید سامسونگ Galexy S 3 دست نگه دارند . وی برای اولین بار به روزنامه تایمز چین گفت که او بسیار از سامسونگ متنفر است و هدف زندگی خود را برای نابودی این شرکت قرار داده است!

روایت فاکسکان از آیفون 5

او همچنین خطاب به طرفداران گوشی های سامسونگ اعلام کرده: گالکسی S3 را خریداری نکنید و تا زمان عرضه آیفون 5 صبر کنید. چراکه اپل، این تولیدکننده کره‌ای را پس از عرضه آیفون 5، سرافکنده خواهد کرد.که این نشان میدهد که زمان زیادی تا معرفی آیفون جدید اپل باقی نمانده است.که حرف های وی نشان از قدرتمند بودن آیفون5 اپل دارد.

foxconn-terry

وی همچنین اعلام کرد :

با بازاریابی Foxconn و نقاط قوت ساخت و تکنولوژی های کلیدی شرکت Sharp، این دو قادر خواهند بود سامسونگ را بین ۳ تا ۵ سال شکست دهند.

ولی درواقع همین حالا هم iPhone 4S این گوشی را شکست داده !

ولی از این ها که بگذریم چیزی که دسته ای از طرفداران آیفون در زمان معرفی 4S می خواستند طراحی دوباره و تغییر در ظاهر بود که میسر نشد ولی این طور که از شایعات شنیده میشه اپل آیفون جدید را با طراحی ای جدید عرضه خواهد کرد، همچنین صفحه نمایشی بزرگ تر، چیپ A5X و پشتیبانی از شبکه های ۴G LTE.

البته با توجه به قرار داد بستن شرکت Foxconn با شرکت Sharp و همچنین بدست آوردن مالکیت شرکت تایوانی Chimei Innolux که سازنده پنل نمایشگرهای Flat می باشد و سخنان آقای Gou می توان این برداشت را کرد که apple باز هم قصد تهیه کردن صفحه نمایش اعجاب انگیزی را برای آیفون دارد.

اما هیچ چیز را نمی توان به طور ۱۰۰% تا پاییز و معرفی نسل بعدی آیفون تایید کرد.

ویرایشگر مجله iLounge در مقاله‌ای اعلام کرد:

آیفون جدید حدود 10 میلیمتر بلند‌تر و 2 میلیمتر باریک‌تر از آیفون 4 خواهد بود.