گلکسی نوت 4 در بازار امریکا و جهان

اگر شما به سامسونگ گلکسی نوت 4 چشم دوخته اید و هر روز برای رسیدن به آن روز شماری می کنید، حوصله به خرج دهید. باید بگویم که هر روز خواسته خود نزدیک و نزدیک تر می شوید.

نسخه های ویژه ای از این گوشی (octa-core Exynos SoC) هم اکنون در بازارهای خاصی در آسیا وجود دارد اما بقیه جهان باید هنوز صبر کنند چون کمی طول می کشد که سامسونگ گلکسی نوت 4 به سایر کشورها برسد. با این وجود انتظار تقریبا به پایان رسیده است.

گلکسی نوت 4 در بازار امریکا و جهان

به نظر می رسد که طرفداران پردازنده اسنپدراگون 805 مشتاقانه در انتظار دستگاه جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت 4 هستند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا آنچه درباره دسترسی به نوت 4 در بازار جهانی می دانیم با شما در میان بگذاریم.

سامسونگ در مورد انتشار این دستگاه گفته بود که فعلا نوت 4 وارد ایالات متحده نمی شود. اما در حال حاضر ما می دانیم که نوت 4 در تارخ 17 اکتبر در دسترس خواهد بود. اما کسانی که از قبل این دستگاه را سفارش داده اند با توجه به نوع حامل (شرکت ارائه دهنده سرویس تلفن همراه) انتخاب شده ممکن است زود تر (یا دیرتر) به گوشی خود برسند. نوت 4 از خدمات شرکت های Verizon ، AT&T، Sprint و T-Mobile پشتیبانی می کند. و کمترین قیمت آن 720 دلار و مربوط به شرکت اسپرینت و بالاترین قیمت آن 825.99 دلار مربوط به شرکت AT&T می باشد.

گلکسی نوت 4 در بازار امریکا و جهان

لازم به ذکر است که در سایر کشورهای جهان کمی زودتر شاهد سامسونگ گلکسی نوت 4 خواهیم بود. برای مثال این دستگاه در تاریخ 10 اکتبر وارد بازار انگلستان و هند می شود. اما تجارت این فبلت در بیشتر کشور های غربی و همچنین استرالیا و نیز بازارهای شرق میانه مانند امریکا در 17 اکتبر آغاز خواهد شد. توجه داشته باشید که ممکن است در برخی کشورها حتی تا 24 اکتبر هم وارد بازار نشود. طرفداران سامسونگ گلکسی نوت4 از شرق اروپا ، روسیه و مکزیک بهتر است کشور های آفریقایی و آسیایی را برای خرید انتخاب کنند. در این صورت می توانید بعد از دو هفته نوت 4 را در دست بگیرید.