بازی Angry Birds Fight به صورت جهانی عرضه می‎شود

باید برای افرادی که مشتاق شنیدن خبر‎ها هستند گفت که کمپانی Rovio Mobile هنوز کار خود را با سری بازی‎های پرندگان خشمگین تمام نکرده است. کاملا برعکس، این توسعه‎ دهنده‎، ارائه دهنده و توزیع کننده‎ی بازی‎های ویدیویی مستقر در شهر Espoo کشور فنلاند که امروزه به عنوان شرکت سهامی خاص محدود سرگرمی Rovio شناخته می‎شود، به طور کلی توجه‎ی کامل خود را معطوف به موارد مربوط به سرگرمی ساخته است.

1.Angry-Birds-Fight-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-001
روز پنجشنبه، این کمپانی بازی دیگری را به سری بازی‎های پرندگان خشمگین اضافه کرد. این بازی که !Angry Birds Fight نامیده می‎شود و از امروز به دنبال یک عرضه‎ی محدود اخیر در ژاپن به صورت جهانی عرضه شده است، یک بازی دیوانه کننده است که شما را به چالش می‎کشد تا در یکسری مبارزات لحظه‎ای واقعا دیوانه کننده‎ی استراتژیک با دیگر بازیکنان شرکت کنید.

این بازی رایگان که در آن باید قطعه‎های متعدد را با یکدیگر تطبیق دهید به شما اجازه می‎دهد که پرندگان خود را به سلاح‎ها و زره‎های خنده‎دار و جالب مجهز کنید تا وضعیت حمله، مهارت‎ها و میزان سلامت‎ آن‎‎‎ها را با مطابقت دادن هرچه قطعات بیشتر که ممکن است، افزایش دهید.
زمانی که از مهارت پرندگان خود به رضایت کامل دست یافتید، می‎توانید در مبارزات نفر به نفر برای داشتن فرصتی برای باز کردن پرندگان، سلاح‎ها و دیگر آیتم‎‎های بیشتر مبارزه کنید و درگیر شوید.

من یکی از طرفداران بزرگ بازی‎هایی که باید در آن قطعات را تطبیق داد نیستم و از آخرین باری که پرندگان خشمگین را بازی کردم چند وقتی می‎گذرد ولی به نظر این بازی واقعا جالب می‎آید و بنابراین فکر می‎کنم یک محکی آن را بزنم.

مشخصه‎های بارز بازی !Angry Birds Fight:

• به چالش کشیدن جهانی دیگر بازیکنان در پازل‎‎های تطبیقی لحظه‎ای.

• قدرت پرواز پرنده‎ی خود را با تطبیق دادن سریع‎تر و بهتر قطعات به نسبت حریف خود، افزایش دهید.

• 4 قطعه را برای فعال سازی قدرت‎های ویژه تطبیق دهید و 5 قطعه را برای شروع Fever Time.

• وجود آیتم‎‎های مختلف برای افزایش قدرت سلامت، حمله و اضافه کردن مهارت‎ها.

• به دست آوردن سکه‎های پرنده‎ای در پرواز‎ها برای خریدن سلاح‎ها و آیتم‎های بیشتر در بخش فروشگاه.

• بازی کردن اسلات‎های شانس برای باز کردن آیتم‎های بیشتر- یالا دستگاه را بچرخانید.

همانطور که اشاره شد، این بازی رایگان است ولی در خود دارای بخش خرید‎‎های درون اپلیکیشنی است.

گرچه با آنکه شما نیازی به هزینه کردن بای دانلود آن ندارید، ولی این بازی ممکن است توجه شما را به بخش خرید‎های درون اپلیکیشنی جلب کند تا قدرتی‎ها و مهارت‎های بیشتری به دست آورید ولی این آپگرید‎ها تنها برای طرفداران سرسخت بازی‎های پرندگان خشمگین مهم است، یعنی افرادی که شدیدا میل به این دارند تا در راس جداول امتیاز و آمار قرار گیرند.

این بازی 67.1 مگابایتی نیاز به آیفون، آیپاد تا و آیپد دارای iOS 6.0 یا بالاتر دارد.

بازی Angry Birds Fight! را به رایگان از اپ استور دانلود کنید.