کمپانی گیم لافت تیزری از بازی Siegefall خود ارائه داده است

جلوتر از نمایشگاه سرگرمی‎های الکترونیکی سالانه‎ی هفته‎ی بعد در لس آنجلس، شرکت سازنده‎ی بازی Gameloft تیزی از بازی Siegefall خود را ارائه داده است، یک بازی مخصوص موبایل که از سوی همان تیمی ارائه شده است که اولین سری از 4 سری بازی‎های Modern Combat، یک بازی اول شخص اکشن، را برای شما به همراه آورده بودند. در بازی Siegefall شما به قلمرویی می‎رسید که در آن برای تصاحب تاج و تخت‎‎‎ها و سرزمین‎ها جنگ‎هایی می‎شود.

1.Siegefall-for-iOS-iPad-screenshot-004

با آنکه هنوز جزییات کاملی ارائه نشده است، ولی ما می‎دانیم که این بازی به شما اجازه خواهد داد اژدها‎‎ها را فرا بخوانید، قهرمانان را کنترل کنید، دروازه‎ها را داغون کنید و “چیزی جز زمینی از قلوه سنگ پشت سر خود نگذارید!”

در بازی Siegefall، شما وظایفی نظیر ساخت ارتشی شکست ناپذیر از قهرمانان قابل کنترل برای شروع سلطنت خود هستید. این بازی استراتژی چند نفره‎ی آنلاین دارای چالش‎‎های مبارزه با دشمنان مختلف است و از جنبه‎های خاصی از بازی‎های کارتی هم استفاده می‎کند، بنابراین انتظار یک سری کارت جادویی هم داشته باشید که آمار و وضعیت شما را افزایش دهند.

2.Siegefall-for-iOS-iPad-screenshot-005

در مختصری که از این بازی آورده شده، گفته شده است که “بازیکنان دیگر بازیکنان موجود در جهان را در یک مبارزه‎ی تاکتیکی و سریع به مبارزه فرا می‎خوانند. کنترل مستقیم نیرو‎های خود را به دست بگیرید تا قلعه‎های دفاعی را با استفاده از نیرو و تسلط بر جادوی خود، در هم بشکنید.”

Gameloft در هفته‎ی بعد در نمایشگاه مذکور این بازی را به نمایش خواهد گذاشت.

ویژگی‎‎های برجسته‎ی بازی Siegefall:

دشمنان خود را محاصره کنید

• گروهی از نیرو‎های متخصص از جمله غول‎های ترسناک و وحشت آور، شوالیه‎های سرتا پا مجهز را گردهم آورید.

• ارتش خود را گسترش دهید و مستقیما در جنگ‎‎‎‎ها قهرمانان خود را برای استفاده از ضعف دشمن کنترل کنید

• کنترل چندین و چند کارت جادویی را بر عهده بگیرید و از آن‎ها برای غنمیت بردن و برنده شدن استفاده کنید یا آن‎‎ها را آزاد کنید تا دشمنان را منجمد کنند، تخته سنگ‎های انفجاری پرتاب کنند و اژدهاهای ترسناکی را در کنترل خود بگیرند.

قلمروی پادشاهی خود را توسعه دهید

• جنگ هزینه بر است! معادن، کارخانه‎های چوب بری، مزارع و بسیاری موارد دیگر بسازید تا اقتصاد قلمروی خود را در جریان نگه دارید.

• از قمروی پادشاهی خود با ساخت برجک‎های دفاعی، مواد منفجره، تله‎ها، سنگربندی‎ها و دیوارکشی‎هایی برای جلوگیری از مهاجمین حریص خود، دفاع کنید.

• با سایر بازیکنان در جهان مبارزه کنید و برای کسب منابع ثروتی قلعه‎های آن‎‎ها را تسخیر کنید.

همه چیز در رابطه با شخصیت است

• قهرمانان بی‎نظیر: قهرمانان مختلف را آزاد کنید و از توانایی آن‎ها برای پیشرفت در کمپین‎های تکی استفاده کنید. همیشه برای هر کاری قهرمان درستی را انتخاب کنید.

• گرافیکی عالی با جزییات کامل باعث می‎شود تا مشاهده‎ی جنگ‎ها با لذت فراوانی صورت گیرد و شناسایی ساختار‎‎ها و واحد‎ها آسان باشد.

این بازی همچنین راه خود را به سمت اپ استور، گوگل پلی و پلت فرم‎های ویندوز خیلی زود باز خواهد کرد و زمانی که اطلاعات بیشتری از آن ارائه شود، آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

من یکی از طرفداران بزرگ بازی‎های استراتژیک چند نفره نیستم، ولی بازی Siegefall واقعا عالی به نظر می‎رسد و من فکر میکنم زمان عرضه‎ی آن، یک تستی آن را بکنم.
شما چطور؟