استخدام بزرگترین DJ بریتانیا برای ارتقا سرویس موسیقی اپل

در حال حاضر شرکت اپل گزارش کرده است که این روزها کارمندانی را برای ساخت اتومبیل ویژه اپل استخدام کرده است در عین حال مشغول کامل سازی  بیت ها برای آیتونز  می باشد.

این طور که به نظر می رسد خوشبختانه زیاد لازم نیست منتظر دیدن نتیجه فعالیت این اتحادیه استخدامی باشیم اما قبل  از انجام آن شرکت اپل به دنبال استعداد هایی است تا از رسیدن به آغازی خوب  مطمئن شود. بزرگترین دی جی بریتانیا ،دی جی Zane Lowe  امروز تایید کرد که بعد از 12 سال کار در ایستگاه 1رادیویی بی بی سی به علت پیوستن به گروه سانیر اسکای کوپرتینو بریتانیا را ترک کرد.

zanelowe

زین که آخرین هنرنمایی خود را در پنجم مارس نشان خواهد داد به علت دفاع از سبک جدید موسیقی مشهور است و نقش مفیدی را در رشد فعالیت های هنرمندان بریتانیا مانند آرستیک مانکی ،ادل و اد شیران داشته است. او همچنین مصاحبه هایی را با افراد سرشناس موسیقی مانند Jay Z , Kanye West , Eminem, Chris Martin   وتولید کننده ریک روبین انجام داده است.

او نه تنها به خاطر موقعیت جدید نیوزیلند در شرکت اپل شناخته شده است بلکه  به ساخت وگسترش بخش موزیک آیتونز و رادیو / بیت این کمپانی کمک خواهد کرد. اگرچه به نظر می رسد که وی به خاطر رابطه ی نزدیکش با هنرمندان و علم شناخت موسیقی جهان،می تواند شرکت اپل را در جهت ساخت سرویس جدید لیست پخش و ادامه مصاحبه با هنرمندان برجسته به آسانی همراهی کند.

engadget