بررسی جایگاه ساعت گریفین: طراحی شیک، افزایش دو برابری عملکرد

زمانی که برای اولین بار چند ماه قبل جایگاه ساعت Griffin را مشاهده کردم، فورا از طراحی آن بدم آمد. چرا باید چیزی که دستگاه کوچکی نظیر ساعت اپل را هدف قرار داده است چنین سطح پوشش وسیعی داشته باشد؟ من نمی‎توانستم برای چیزی به آن بلندی کاربردی پیدا کنم. تا اینکه ساعت اپل خود را دریافت کردم. این جایگاه ساعت که از پلاستیک پلی کربناتی ساخته شده است، متمایز و درخشان است. پایه‎ی قالب گیری شده‎ی آن یک آیفون را برای مشاهده‎ی آسان در حالت زاویه دار نگه می‎دارد، و ستون (بخش ایستاده و صاف) آن به شما اجازه می‎دهد طول اضافی کابل شارژ را مخفی کنید.

1.griffin-watchstand-review
جایگاه ساعت Griffin یک جایگاه منفعل است، به این معنی که شما باید از کابل شارژ خود استفاده کنید. شارژر شما در بالای ستون این پایه قرار می‎گیرد و کابل آن حول منفذ آن پیچیده می‎شود. این یقینا ویژگی مورد علاقه‎ی من در رابطه با این جایگاه ساعت به شمار می‎روند از آنجایی که به شما اجازه می‎دهد بخش اضافی کابل که ممکن است به آن نیاز نداشته باشید را مخفی کنید، در نتیجه در بالای میز یا یک میز تحریر مرتب فضای شلوغی به وجود نیاید.

راستش را بخواهید، نصب این جایگاه به آن آسانی نبود، گرچه راهنمای نصب آن اینطور نشان می‎داد. من سعی در این داشتم که بفهمم چطور انتهای USB کابل را بتوانم جا دهم. خواندن چند باره‎ی راهنما کمکی نکرد، ولی بعد از یکسری خطا و آزمایش، سرانجام موفق شدم. شاید هم من زیاد باهوش نیستم.

زمانی که جایگاه برپا شد، شما می‎توانید ساعت اپل خود را در بالای آن به حالت افقی یا عمودی قرار دهید، و شارژر مغناطیسی آن را در مکان خود نگاه می‎دارد.

و کل ماجرا همین است.

پایه‎ی نگهدارنده‎ی آیفون شما عالی است ولی من دوست داشتم که Griffin یک جایگاه دیگر هم می‎ساخت که دارای یک شارژر آیفون می‎بود.

من معمولا ساعت خودم را به شارژ می‎زنم و کابل آیفون را برای شارژ به برق می‎زنم، سپس آیفون را روی پایه‎اش قرار می‎دهم،

بعد در این اندیشه غرق می‎شوم که ای کاش می‎توانستم از این جایگاه ساعت به عنوان یک شارژ دوگانه استفاده کنم. با اینحال، بدون وجود چنین ویزگی، داشتن فضای اضافی برای استفاده خوب است و اینکه مطمئن هستم هم ساعت اپل و هم آیفون من در یک مکان قرار دارند.

مجددا باید بگویم، ویژگی‎های مینی مالیستی که در من وجود دارد اجازه نمی‎دهد که هرگز از جایگاه ساعت گریفین روی میز کتار تخت خوابم از آن استفاده کنم،

ولی یکی از لوازم جانبی عالی آشپزخانه‎ی ما به شمار می‎رود. به خوبی در محیط خود را جا می‎دهد و واقعیتش را بخواهید، همچنین کمک به کاهش به هم ریختگی کابل که کابل 183 سانتی متری ساعت اپل به وجود می‎آورد، می‎کند.

به طور کل خرید آن، خریدی عالی به شمار می‎رود.

قیمت آن با ارسال رایگان پست در سایت آمازون 29.99 دلار می‎باشد و یک راه ارزان و شیک برای شارژ و نگهداری ساعت اپل شما است.

من می‎دانم که اکثر افراد به سخت گیری من نیستند و بنابراین مطمئن هستم که این جایگاه ساعت به خوبی می‎تواند یکی از لوازم جانبی عالی برای میز کنار تخت خواب شما، میز تحریر شما و یا نظیر من پیشخوان آشپزخانه‎ی شما باشد.