ایجاد ویژگی‌های تازه در نسخه‎ی جدید Hearthstone

تغییرات متعددی در انتظار پک جدید Hearthstone است. تغییراتی که شامل اضافه شدن مُد جدید بازی، قهرمان‎های تازه و ویژگی‎های دیگر می‎شود.

hearthstone

اگر شما یکی از هواداران سرسخت بازی کارتی و دیجیتالی کمپانی Blizzard یعنی Hearthstone باشید حتما از شنیدن خبر تغییرات، خوشحال خواهید شد. احتمالا مهم ترین این تغییرات اضافه شدن مُد تازه‎ای به این بازی با نام Tavern Brawl خواهد بود. این مُد یک رخداد تکراری و موقت است که تنوع‎های تازه و یکتایی به مسابقه‎ها اضافه خواهد کرد. شاید بد نباشد توضیحات Blizzard را در این‎باره بخوانید:

هر هفته، مُد Tavern Brawl از شما دعوت می‎کند تا با استفاده از قوانین تازه و هیجان انگیز با یک بازیکن دیگر شاخ به شاخ شوید. این مد بازی ممکن است یک هفته شامل دسته‎های کارت جدید و از قبل تعیین شده باشد و هفته‎ی بعد شما را ساختن دسته‎ی کارت مورد نظر خودتان تشویق کند.

Tavern Brawlها برای آن دسته از بازیکنانی قابل استفاده خواهد بود که حداقل یک قهرمان مرحله‎ی 20 داشته باشند. این مُد بازی قرار است به عنوان رخداد‎های درون بازی و موقتی‎ای باشد که با هر بار اجرا شدن قوانین جدیدی در آن اعمال می‎شود.

علاوه بر این مُد جدید، Hearthstone قرار است یک سری گزینه‎های سفارشی‎سازی جدید اضافه کند که احتمالا به مذاق بازیکنان خوش خواهد آمد. در آپدیت جدید بازی، Blizzard قرار است از یک قهرمان جدید رونمایی کند؛ پادشاهی مبارزِ Dwarvenای به نام Magni Bronzebeard. بلیزارد خوب می‎داند که اضافه کردن این قهرمان تنها قرار است تنوع را بیشتر کند؛ زیرا به توانایی‎های قهرمان‎های گروه‎ها چیزی اضافه نشده و این نوع تازه تنها یک تغییر تصویری محسوب می‎شود.

علاوه بر این، Blizzard از یک سری تصویر نیم رخ از قهرمان‎هایی که قرار است در آینده وارد دنیای بازی شوند نیز رونمایی کرد. این تصاویر برای هر دو گروه Hunter و Mage است.

نکته‎ی آخر اینکه در آپدیت جدید این بازی، بازیکنان می‎توانند پشتِ کارت‎های سفارشی را به دسته کارت‎های مشخصی اضافه کنند که با این کار سفارشی سازی دسته‎ها کمی پیشرفته‎تر خواهد شد.

Blizzard اعلام کرده که این آپدیت‎ها قرار است در پک 2.7 بازی ارائه شود اما هنوز اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار آن داده نشده است. در هر صورت به نظر می‎رسد که این تغییرات قرار است برای طرفداران Hearthstone بسیار هیجان انگیز باشد.