چگونه اکانت ایمیل هات میل را در آیفون یا آیپد بسازیم

در حالی که بسیاری از مردم برای ساخت اکانت ایمیل هات میل به دنبال برند هات میل در آیفون و آیپد خود می‌گردند، و از آنجایی که برند Hotmail بازنشسته شده و Outlook جای آن را گرفته، ما فکر می‌کنیم که بسیاری از افراد در این مورد گیج خواهند شد و هنوز به دنبال گزینه Hotmail در تنظیمات آیفون و یا آیپد خود می‌گردند.

از این رو در این پست قصد داریم نحوه ثبت و ساخت اکانت ایمیل اوت لوک (هات میل) را به شما آموزش دهیم. ممکن است بعضی از شما در حال حاضر از این موضوع با خبر باشید، اما بسیاری از افراد این موضوع را اشتباه می‌گیرند و فکر می‌کنند تنظیماتی برای ساخت ایمیل هات میل (اوت لوک) در آیفون و یا آیپد تعبیه نشده است.

چگونه اکانت هات‌ میل را در آیفون بسازیم

در نظر داشته باشید که این دستور العمل‌ها برای ساخت هات‌میل است، اما این روند دقیقا باعث نصب اکانت اوت‌لوک، لایو یا ام اس ان می‌شود. این آموزش به شما نحوه انجام این کار را در آیفون می‌دهد، البته این مراحل در آیپد یکسان است.

قدم اول: Settings > Mail, Contacts, Calendars > Add Account

Set-up-Hotmail-on-iPhone

قدم دوم: Outlook.com را انتخاب کنید. همانطور که در بالا ذکر شد این همان روند ساخت اکانت ایمیل هات میل، لایو یا ام اس ان است.

قدم سوم: ایمیل آدرس هات میل خود را وارد کنید، سپس پسورد و در بخش سوم اسم اکانت خود را بنویسید. اسم اکانت همان اسم ویژه‌ای است که در inbox ایمیل شما وجود خواهد داشت، و وقتی که اسم اکانت خود را نوشتید، برای مثال کلمه Hotmail همچون تصویر زیر، گزینه Next را بزنید.

Add-hotmail-to-iPhone

قدم چهارم: انتخاب نوع داده‌ای است که می‌خواهید از طریق این اکانت در آیفون خود داشته باشید. شما می‌توانید ایمیل‌ها، مخاطبین، تقویم و یادآوری‌ها را به وسیله اکانت هات میل سینک کنید. در حالت پیش فرض همگی روشن هستند. وقتی که انتخاب کردید چه قسمت‌هایی سینک شوند. بر روی گزینه Save یا Done تپ کنید.

Hotmail-email-contacts-calendars-iPhone-e1392930057260

قدم پنجم: به اپلیکیشن ایمیل در آیفون بروید. اکانت هات میل تازه ساخته شما قطعا از آن‌جا در دسترس خواهد بود.

قدم ششم: در حالت پیشفرض تنها ایمیل‌های یک هفته پیش شما بر روی آیفون سینک خواهد شد، اما به راحتی می‌توانید این مدت را تغییر دهید. برا انجام اینکار بروید به Settings > Mail, Contacts, Calendars > Hotmail > Mail Days to Sync و بعد تعداد روز‌هایی که می‌خواهید اکانت هات میل سینک شود را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید به تمام ایمیل‌های خود دسترسی پیدا کنید گزینه No Limit را انتخاب کنید.

set-up-hotmail-for-iphone

همانطور که دیدید، ساخت اکانت هات میل در آیفون بسیار سر راست است. به یاد داشته باشید که ساخت هات‌میل در آیپد نیز به همین سادگی است. فقط مراحل بالا را انجام دهید و مطمئنا در کوتاه‌ترین زمان این کار انجام خواهد شد