چطور فایل‎های خود را به حالت پرتره در اینستاگرام پست کنید

چطور تصاویر و ویدیو‎ها را به حالت پرتره و افقی در اینستاگرام پست کنید

اوایل امروز، اینستاگرام تغییر بزرگی را در رابطه با نحوه‎ی به نظر آمدن فید شما اعلام کرد که طی آن سرانجام به کاربران اجازه خواهد داد که محتوای خود را به حالت پرتره یا افقی آپلود کنند.

Instagram-change-format

تا الان، تنها تصاویر و ویدیو‎های مربعی قادر به آپلود بودند، گرچه یکسری اپلیکیشن برای دور زدن این محدودیت وجود داشت، ولی این تغییر باعث شد اینستاگرام یک تجربه‎ی بسیار استاندارد شده برای اکثر افراد باشد.

حالا که این کمپانی اپلیکیشن خود را برای اجازه دادن به آپلود محتوا در جهت‎های دیگر را نیز داده است، ما حالا قصد این را داریم که به شما نشان دهیم چطور فایل‎های تصویری خود را به حالت پرتره یا افقی در اینستاگرام پست کنید.

گام اول: مطمئن شوید که اپلیکیشن اینستاگرام به آخرین ورژن آن به روزرسانی شده است. برای انجام این کار، به اپ استور بروید، تب آپدیت‎ها را انتخاب کنید. اگر در انتظار این اپلیکیشن به روزرسانی می‎باشد، آن را اعمال کنید.

گام دوم: اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و روی آیکون camera برای انتخاب یک تصویر یا ویدیو برای پست در این سرویس، آهسته ضربه بزنید. تصویر یا ویدیویی را که می‎خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید.

گام سوم: به صورت پیش فرض، اینستاگرام به شما تصاویر و ویدیو‎ها را به در فرمت مربعی نشان می‎دهد. برای تغییر آن، روی آیکون فرمت برای تغییر جهت به حالت پرتره یا افقی، آهسته ضربه بزنید.

گام چهارم: روی گزینه‎ی Next آهسته ضربه بزنید و به اشتراک گذاری تصویر یا ویدیوی‎ خود ادامه دهید.

زمانی که این تصویر یا ویدیو منتشر شود، تعقیب کنندگان شما آن را به شکل فرمتی که شما انتخاب کردید، مشاهده خواهند کرد.

idownloadblog