چگونگی اشتراک صفحه iOS آیفون/آیپد بر روی دیگر پلتفرم‌ها

یک ویژگی عالی برای دارندگان دستگاه‌های iOS و OS X یا به طور کلی گجت‌های قدرتمند اپل توانایی ادغام این سیستم‌عامل‌ها با یکدیگر است. به خصوص AirPlay ارتباطات محتوا بین دستگاه‌های جداگانه اپل را بسیار راحت‌تر کرده است اما مسئله اصلی برای بسیاری از افراد ماهیت تخصصی این اتصال است. یک اپلیکیشن ساخته شده توسط AirSquirrels، به نظر پل مطمئنی برای ارتباط بین دستگاه‌های اپل و همچنین ارتباط با سیستم‌عامل‌هایی غیر از شرکت اپل همچون ویندوز  و اندروید می‌باشد. یکی از کار‌های مهم و کاربردی این اپلیکیشن اشتراک صفحه نمایش سیستم‌عامل‌های iOS با دیگر سیستم‌عامل‌ها است.

اشتراک صفحه نمایش همراه با Slingshot

Slingshot-main

 

اسم این برنامه Slingshot است و به شما اجازه خواهد هر چیزی که بر روی صفحه نمایش iOS نمایش داده می‌شود را با ویندوز، OS X و اندروید به اشتراک بگذارید. از بسیاری جهات شبیه AirPlay است و به راحتی با ابزار‌های اپلی ارتباط برقرار می‌کند.

شرکت سازنده برنامه Slingshot در این زمینه تجربه خوبی دارد و هم‌اکنون دارنده برنامه دیگری با نام AirParrot است، اما بر روی این برنامه جدید وقت زیادی صرف شده و اکنون برنامه Slingshot می‌تواند به نحو عالی وظیفه خود را انجام دهد.

با برنامه Slingshot چگونه اشتراک صفحه نمایش را انجام دهیم؟

Slingshot-3

همانطور که احتمالا تصور می‌کردید، برای برقراری ارتباط Slingshot شما به یک ارتباط از طریق وایر لس نیاز دارید، هر دو دستگاه فرستنده و گیرنده باید به یکدیگر متصل شوند و بعد از آن انتقال محتوا شبیه به ابزار‌های ریموت دسکتاپ انجام خواهد شد.

مهم نیست که شما به یک سند یا فایل پی‌دی‌اف نگاه می‌کنید یا اینکه در حال پخش یک ویدیو باشید، برنامه وظیفه اشتراک صفحه بین سیستم‌عامل را به نحو عالی انجام خواهد داد. یکی از استفاده‌های مهم این برنامه در زمان کنفرانس‌های تصویری است که بسیار راحت می‌توان یک ویدیو را نشان داد یا باقی افراد را متوجه یک فایل نوشته کرد.

متاسفانه مدت زمان استفاده رایگان از برنامه Slingshot محدود است و شما تنها 30 روز مهلت دارید تا  از کارکرد این برنامه اطمینان حاصل کنید و سپس بعد از گذشت 30 روز برای استفاده از برنامه باید هزینه ماهیانه پرداخت کنید.

ابزار‌های استریم کننده بسیار فراوان هستند و اغلب آن‌ها به صورت پولی عرضه شده‌اند، از ۱۰ دلار تا ۱۰۰ دلار موجود هستند. اما اگر به دنبال یک برنامه مطمئن و راحت برای استرین و اشتراک صفحه نمایش دستگا‌ها نیاز دارید مطمئن باشیدکه برنامه Slingshot با یک تست 30 روزه خیال شما را از این بابت راحت می‌کند.

redmondpie