خاموش کردن صدای داخل برنامه فیس بوک در آیفون و اندروید

اگر شما یک کاربر فیس بوک هستید مسلما تا الان برنامه مربوط به آن را در اسمارتفون خود نیز نصب کرده اید. این برنامه راهی برای ارتباط با مردم در نقاط دوردست می باشد و مانند بقیه برنامه ها یک سری نقاط ضعف و قوت دارد. اگر این برنامه را به روزرسانی کرده اید ممکن است صدای موسیقی درامی که در طی اجرای این برنامه توسط دستگاه به گوش میرسد روی اعصاب شما نیز باشد!اگر کاربر فیس بوک در اندروید یا آیفون خود هستید و از موسیقی و صدای داخل برنامه ای فیس بوک رنج می برید پس مراحل زیر را انجام دهید تا این صدا  قطع شود.

یکی از راه هایی که فیس بوک را در حالت سکوت ببرید این است که گوشی خود را سایلنت کنید. اما این راه تمامی قسمت ها را بی صدا می کند پس بهتر است به دنبال راهی باشیم که از شر صداهای مزاحم در برنامه فیس بوک در امان باشیم.

Facebook-iPhone-6-Plus-main

 

آموزش کوتاه زیر را دنبال کتید:

آیفون:

1 ) ابتدا وارد برنامه فیس بوک شوید.

2) دکمه More را از گوشه سمت راست و بالای فضای کاربری فشار دهید.

3) صفحه ای که پس از فشار دادن آن بالا می آید پایین بکشید و روی Settings  کلیک کنید.

 

IMG_0253

 

 

4) سپس روی صدای درون برنامه ای یا In-App Sounds در بخش مربوط به SOUNDS  فشار دهید .

 

اندروید:

ابتدا برنامه فیس بوک را باز کنید و سپس روی نمادی که به صورت سه خط افقی زیر هم می باشد کلیک کنید ، سپس پایین رفته و ‘App Settings  تنظیمات برنامه را کلیک کنید.

Screenshot_2015-02-20-22-22-17

سپس وارد بخش Sounds شده و آن را به حالت OFF قرار دهید.

به زودی در برنامه فیس بوک آیفون به روزرسانی هایی صورت می گیرد تا بدین وسیله سایر کم و کاستی ها و مشکلات آن رفع شود. می دانید  که کاربران مجبورند تمامی بخش های برنامه فیس بوک را به صورت جداگانه دانلود کنند و وارد محیط کاربری  خود کنند که به زودی این مشکل نیز برطرف خواهد شد.