با برنامه catcher مچ جاسوس آیفون خود را بگیرید

آیا شما یک دوست فضول دارید؟ آیا دیگران تمایل به خواندن پیام های شما دارند؟ آیا کسی برنامه های آیفون شما را باز می کند؟ در ادامه می توانید با برنامه catcher مچ جاسوس آیفون خود را بگیرید.

جاسوس آیفون

Catchr نام برنامه ایست که فعالیت های انجام شده روی آیفون شما را ضبط می کند. اگر کسی گوشی شما را جا به‎ جا کند یا برنامه‎ ای از آن را باز کند، Catchr آن را فهمیده و به شما گزارش می دهد. اگر فکر می کنید که مادر یا دوست شما ایمیل ها و پیام های شما را می خواند می توانید با Catchr از این موضوع مطمئن شوید.

شزوع مچ گیری برنامه catcher

نرم افزار catcher ساده است. تنها کافیست که دکمه شروع را بزنید تا ضبط شروع شود و سپس کلید توقف را بزنید تا این عمل پایان یابد. در طول هر بار ضبط، شما لیستی از برنامه هایی که باز شده اند و زمان فعالیت آن ها را خواهید دید.

بعد از اینکه شما ضبط کردن را شروع کرده و آن را متوقف می کنید، جزییات در قسمت کارنامه برنامه در دسترس خواهد بود. بخش کارنامه، موارد ضبط شده مختلف را نشان می دهد که شما شروع کرده و پایان داده اید. آن ها به ترتیب زمان و تاریخ از هم جدا شده اند.

کارنامه جزییات هر بار ضبط که شامل زمان شروع و پایان، مدت زمان ضبط شده، تعداد برنامه های آغاز شده و خاتمه یافته و همچنین اینکه آیا دستگاه شما جا به جا شده است می باشد. در آنجا نقشه ای وجود دارد که نشان می دهد دستگاه در هنگام ضبط به کجا منتقل شده است.

جاسوس آیفون

چگونگی استفاده از نزم افزار cacher

قبل از اینکه شروع به ضبط کردن کنید، باید تمام برنامه های باز را ببندید. Catchr نمی تواند برنامه هایی که از قبل شروع باز شده اند را مانیتور کند.

همچنین باید روی برنامه یک قفل قرار دهید تا تنها کسی باشید که می تواند برنامه را باز کند. Catchr از شما می پرسد که آیا مایلید یک رمز عبور 4 رقمی روی آن قرار دهید؟ هنگامی که آن را فعال کنید برنامه برای باز شدن نیاز به آن رمز خواهد داشت.

وقتی آماده شدید دکمه سبز رنگ شروع را فشار دهید تا جلسه ضبط شروع شود. شما می تواند از برنامه در هر زمانی استفاده کنید. برای مثال مانیتورنگ در طول شب. Catchr فعالیت های دستگاه شما را پیگیری می کند. اگر برنامه جدید باز شود یا آیفون شما جا به جا شود یا برنامه ای پایان یابد همه چیز گزارش خواهد شد.

هنگامی که شما می خواهید جلسه ضبط را متوقف کنید، دکمه قرمز برنامه در دسترس خواهد بود. حزییات جلسه به قسمت کارنامه منتقل خواهد شد. شما می توانید فعالیت های صورت گرفته در هنگام ضبط را مشاهده کنید

اگر در حال تماشای تلویزیون هستید یا در حال آشپزی در آشپزخانه، می توانید مطمئن شوید که آیا کسی به حریم خصوصی شما وارد شده است یا نه. اگر فیس بوک، Whatsapp، پیام ها، ایمیل یا هر برنامه دیگری باز شود خواهید دانست.

همچنین اگر می خواهید بدانید که هنگامی که اتاق را برای مدت کوتاهی ترک کرده اید آیا گوشی شما جا به جا شده است می توانید مچ طرف را با برنامه catcher بگیرید.

گرچه جا به جا شدن گوشی دقیقا به معنای ورود به حریم خصوصی شما نیست اما می توانید مطمئن شوید که هنگامی که بیرون هستید آیا به گوشی شما دسته زده شده است یا نه.

جلوگیری از نفوذ به برخی قسمت ها

برنامه به شما کمک می کند تا مچ جاسوسان را بگیرید. برنامه همچنین به عنوان بازدارنده عمل می کند. هنگامی شما به مهاجمان حریم خصوصی خود بگوید که عمل آن ها را زیر نظر دارید به احتمال زیاد ار تلاش برای دسترسی به گوشی شما خودداری می کنند زیرا آن ها می دانند که شما یک سلاح مخفی در برابر چشم کنجکاو آن ها قرار داده اید.

جاسوس آیفون

ویژگی های خوب

اگر می خواهید بدانید که اگر کسی به دنبال بررسی ایمیل های شما، اکانت فیس بوک یا هر برنامه دیگری در گوشی شماست این دقیقا هممان چیزی است که شما نیاز دارید. برنامه جاسوس‎ آیفون کاملا به مشابه یک جاسوس گیر عمل می کند.

ویزگی های بد

هر زمان که شما برنامه catcher را باز می کند سرویس پخش موزیک شما متوقف می شود. من آن را با موزیک پلیر اصلی، Spotify ،Pandora ،Musi و Songza تست کردم و تمامی آهنگ ها هنگام باز کردن Catchr متوقف شدند. آهنگ تا زمان بسته شدن برنامه دوباره اجرا نخواهد شد. نیاز است که بعد از بستن برنامه دوبار به برنامه های موسیقی یا بازی خود رفته و دوباره دکمه اجرا را فشار دهید.

برنامه catcher ، مصرف کننده باتری است گرچه خیلی هم پر مصرف نیست. من آن را برای 17 ساعت استفاده کردم ولی تمامی شارژ من استفاده نشد. با این حال من آن را به مدت یک شب به طول 8 ساعت استفاده کردم و حدود 20% شارژ من استفاده شد.

قیمت برنامه catcher چقدر است؟

Catchr با قیمت 1.99 دلار به مدت محدود برای فروش قرار داده شده است. در این قیمت، چیز ارزشمندی است که شما نگران خوانده شدن پیام های خصوصی خود توسط دیگران نباشید. گرچه با توجه به قیمت واقعی آن یعنی 2.99 دلار، کمی از ارزش آن کاسته می شود.

نتیجه

اگر اطراف شما مردمان غیر قابل اعتمادی هستند بهتر است از برنامه جاسوس‎ آیفون استفاده کنید تا ذهن شما آرام گیرید.

می توانید برنامه را از این لینک دانلود کنید.

نرم افزار های مشابه

من مطمئن نیستم که قبل از این نرم افزار مشابه ای وجود داشته باشد.
ایا شما دوستان فضولی دارید؟ آیا می خواهید با استفاده از برنامه جاسوس‎ آیفون مچ آن ها را بگیرید؟