کمپانی IGN بازی Trivia Crack را بازی رایگان ماه معرفی می‎کند

کمپانی IGN نسخه‎ی مشهور بازی موارد بی اهمیت و جالب اجتماعی یعنی ‘Trivia Crack’ را به عنوان بازی رایگان ماه خود برای ماه ژوئن اعلام کرده است. این به این معنا است که شما می‎توانید این بازی پرمیوم را که معمولا 2.99 دلار قیمت دارد را به رایگان برای هم آیفون و هم آیپد دریافت کنید.

trivia-crack-1برای آن دسته از افرادی که هنوز این بازی را بازی نکرده‎اند باید گفت که این بازی است که شما باید با یکی از دوستان خود یا فردی کاملا غریبه بازی کنید. سوالات در این بازی توسط کاربران ثبت می‎شود، و در 6 دسته قرار می‎گیرد. اولین بازیکنی که تمامی آن‎ها را جواب دهد برنده می‎شود.

Trivia Crack یک بازی موفق بین المللی است که باعث می‎شود دوستان در برابر هم با دسته‎های سوال مختلفی قرار بگیرند تا مشخص شود کدام یکی از آن‎ها بیشترین اطلاعات را در رابطه با موضوعات بی‎ اهمیت و البته جالب دارد. هر 6 دسته (علوم، سرگرمی، هنر، جغرافی، ورزش و تاریخ) دارای شخصیتی است که متعلق به آن دسته است و بازی توسط فردی که زودتر هر 6 تای آن‎‎ها را پاسخ بگوید برنده می‎شود، چرخ ویلی را بچرخانید و اجازه دهید شانس تصمیم بگیرید کدام دسته نصیب شما می‎شود!

حتی اگر شما در حال حاضر نسخه‎ی رایگان این بازی را دارد، باز هم ارزش گرفتن را دارد. نسخه‎ی بدون تبلیغات این بازی شاید آزار دهنده‎ترین عنصر بازی را حذف می‎کند یعنی آن‎ همه تبلیغات وحشتناک بازی ‘Game of War’ که دایما باید تحمل می‎کردید.

اگر به این بازی علاقه مند هستید، سری به وب سایت IGN بزنید و کد تخفیفاتی را بگیرید. کد‎ها برای 44 کشور موجود هستند، ولی هرکی زودتر برسد، زودتر نصیبش می‎شود. بنابراین زیاد معطل نکنید.