Imgur برای iOS دارای ویژگی آپلود شد

Imgur که کلاینتی پیشرفته برای آیفون به منظور جستجو در دنیای فوق العاده‌ی GIF هاست در ماه مارس ۲۰۱۵، اپلیکیشن اصلی خود را که به دلیل شکایت کاربران از اپ استور حذف شده بود، جایگزین کرد.

Imgur-2.0-for-iOS-iPhone-screenshot-001

روز سه شنبه، آن‌ها این نرم افزار را با یک ویژگی کلیدی که خواست کاربران بسیاری بود، به روز کردند: توانایی آپلود مستقیم تصاویر و جیف‌های شما در این سرویس. سابقاً شما باید از یک اپلیکیشن دیگر برای ارسال میم‌ها به این سرویس استفاده می‌کردید.

اکنون نسخه‌ی جدید Imgur برای آیفون امکان ارسال تصویر یا تصاویر متحرک GIF از دوربین iOS به این سرویس را به آسانی فراهم می‌کند. به علاوه، حالا می‌توانید با خود اپلیکیشن تصاویری بگیرید تا در Imgur آپلود شود.

Imgur اجازه می‌دهد میان میلیون‌ها تصویر جیف و تصاویر محبوب موجود در سرویس بگردید، جیف‌های عکس العملی را از بخش مورد علاقه‌های خود به اشتراک بگذارید، رای مثبت و منفی دهید و بسیاری کارهای دیگر کنید.

یادداشت تغییرات Imgur:

• حالا با امکان آپلود! با تصاویر دوربین، Imgurهای محبوب، Imgur React و مقدار مفیدی از توانایی‌های داستان‌گویی قبلی، می‌توانید پست‌های جدید و زیبا بگذارید.

• بر اساس موضوع جستجو کنید تا پست‌هایی که دوست دارید را بیابید.

• اکنون پروفایلتان از بخش زبانه‌ها به شما اجازه می‌دهد تا به سادگی همه‌ی آپلودها، چیزهای مورد علاقه و نظرات خود را پیدا کنید.

• اصلاح باگ: جستجو در Imgur به مانند یک سواری در سال ۱۹۷۵ در کادیلاک الدورادو روان خواهد بود.

به روز رسانی Imgur برای iOS امروز صبح با رابطی مبتنی بر کارت برای اندروید منتشر شد. این نسخه شامل توانایی ساخت و اشتراک داستان‌های بصری، جستجو در محتواهای محبوب، رای دادن به تصاویر و چیزهای دیگر است.

نسخه‌ی iOS این اپلیکیشن نیازمند آیفون یا آیپاد تاچ همراه با iOS 7.0 یا بالاتر است. همچنین این شرکت دارای اپلیکیشن دیگری برای آیفون در اپ استور به منظور کمک در ساخت میم‌ّهای شماست.

Imgur را به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید.